gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

bu dinlenme koltuğunda dinlenmek süper olsa gerek

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Dinlenme koltuğu modelleri Koltuk modelleri

Eve gidince mutfak işlerimi bitirdikten sonra ayaklarımı uzatıp dinlenmek en büyük keyfim. Birde türk kahvesi keyfi yapınca daha ne isterim moduna gidiyorum. bu dinlenme koltuğunuda çok beğendim. Pofidik bir görüntüsü var. Bende o koltuğa uzanıp, bahçe içinde veya deniz kenarında keyif yapmak istiyorum. Çok şey mi istiyorum meleklerim?

bu dinlenme koltuğunda dinlenmek süper olsa gerek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaraticilik dedikleri bu olsa gerek....

Yaraticilik dedikleri bu olsa gerek....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. güzellik bu olsa gerek

güzellik bu olsa gerek

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Aşk bu olsa gerek...:(

Aşk bu olsa gerek...:(

Bir kiz ve bir delikanli, bir motosikletin üzerinde 180 Km hizla gidiyorlar ve aralarinda söyle bir konusma geçiyor; Kiz : Lütfen yavasla, ben korkuyorum Delikanli : Hayir, bak ne kadar eglenceli Kiz : Lütfen, lütfen, çok korkuyorum Delikanli : Peki, beni sevdigini söyle Kiz : Seni çok seviyorum, lütfen yavasla Delikanli : Simdi de bana sikica saril * Kiz delikanliya sikica sarilir...
  4. Bazen Dinlenmek Gerek..

Bazen Dinlenmek Gerek..

Hayatın yükü hepimizin omuzlarına binmiş durumda.Öyle ya da böyle,ağır ya da hafif hepimizin taşıdığı bir yük var nihayetinde.Bazılarımızın taşıyabileceğinden azını doldurur kefesine bazılarımız da gücü yetmez yüklendiğini taşımaya. Taşırız ,bıkmadan usanmadan..Ta ki bir gün gelip de yorulana kadar.Taşıdığımızın yükün altında ezilmemek için bazen hayatı dondurmalı ,dinlenmeliyiz...Hikaye...

Sayfayı Paylaş