gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bu direniş ne zaman bitecek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım bu geziparkı olayından sonra türkiyenin her yerine ve şehrine yayılan direnişin ne zaman biteceğini bilen var mı ? Sizce bu direniş hangi yollarla bitmeli türkiye tam olarak nereye gidiyor siz bu direnişi haklı buluyor musunuz ? Yada başbakanımız recep tayyip erdoğanın olaylara yaklaşımı sizin hoşunuza gidiyor mu. merak ediyorum.

2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    bence gezi parkı olayı saptırıldı amacınıda aştı olay sadece gezi parkı olarak kalsaydı tam destektim şimdi bilmiyorum nezamana kadar sürer ama artık bitsin.....

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Yorum yok...

CeMoŞ bunu beğendi.
  4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    şimdi titan yorum yok diyince bende ne diyim bilemedimkii :D:D inşallah çabuk biter dahada saptırılmadann

TİTAN bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    :puha: hay çok yaşa nerdesin sen :D:D

CeMoŞ bunu beğendi.
  6. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    cümlemiz yaşayak inşallah tabi hoşgörü barış ve huzurla :D:D aman enrde olim kıs ikzilerle başım dertde hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  7. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Niye, 40ları da çıktı daha ne istiyorlar keratalar hahaha

8. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    valla bende bilmiyorum ama inşallah biran önce biter bi parkı kurtaralım derken ülkeyi yakıp yıktıalr dah afazla zarar vermeden ülkeye biter umarım

9. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

ah ahh bir bilsem ne istiyolarr ama çok gazlılar loo hahaha ikitane doğal gazlı bebe doğurmuşum hahaha

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

"daha fazla zarar vermeden" "yakıp, yıkmak" ??

4 gündür Taksim Meydanı'ndayım. Yediğim copun, biber gazının, tekmenin, dışlanmanın haddi hesabı yok. Sivas'tan gittim oraya. Yanıma sadece vatan sevgisini ve 2 yoldaş arkadaşımı aldım. Evet, ben solcuyum. Fakat hiç bir şekilde direnişi provake etmedim, ettirmedim. Provakatörleri zaten aramıza almıyoruz. Sırf senin şu sözlerin için yorum yapıyorum. Oradaki ortamı giden bilir, takip eden bilir. Senin bu amaçsız yorumuna çok şaşırdım. Olayı medya ve haber kanalları "yakıp, yıkma" gibi gösterdi. Evet bir bakıma haklılar. Çünkü direnişi amacından saptıranlar var. Onları aramıza almıyoruz bu bir gerçek. Kurunun yanında yaş da yanar derler ya, hah işte o durum bu durum. Sırtımda morluk izleri var. Dizlerim çökmüş halde. Kollarımı hiç söylemiyorum. Başıma 2-3 defa biber gazı, portakal gazı kapsülü isabet etti(yakın menzil). Polisi bazıları bir düşman gibi gösteriyor. Evet, onlar da haklı. Orantısız güç var. Bu da bir gerçek. Biz "3-5 ağaç parçası"nın derdindeyiz. Bunun yanında olaylar birikti tabiki. Dolu bir bardağa tekrar sıvı doldurma işi oldu. Ve taştı. Olayların bu kadar büyüyeceğini kimse bilmiyordu. Fakat öyle bir "gaz"a geldi ki HALK, herkes şaşırdı. Sigaraya karıştı, içkiye karıştı, yatak odasına karıştı, ulusa sesleniş yaparken arkadaki ATATÜRK portresine kaldırdı, İzmir'e gavur dedi, anayasayı yapan iki ayyaş dedi, 10 Kasım'ı engelledi, 23 Nisan'ı engelledi, ŞEHİT ANALARINA yaygaracı dedi, dağdakilerle işbirliği yaptı, kadınlar öldü ses çıkarmadı, andımızı yasakladı, İstiklal Marşı'nı hiçbir mitingde kullanmadı, Apo ile masaya oturdu, Obama'nın sözünden çıkmadı, dizilere karıştı, pkklıları meclise aldı söz hakkı verdi, TC olayı yaşandı, Sence şuan sadece GEZİ PARKI için mi ayaklandık sanıyorsun? Amacımıza ulaşmayı istiyoruz. Ben bir yeşil sevdalısıyım. Bunun içinde buradayım, bunlar içinde. 4 gündür sadece 2 hatta 3 kişi ile siyaset yapmışımdır. Her biri farklı görüşteydi. Ne bir kavga, ne bir gürültü çıktı. Yanyana yürüdük, aynı sloganlar eşliğinde ses tellerimizi yıprattık, aynı gazı soluduk, aynı cop darbesi ile yere yığıldık. Sence macera mı arıyoruz? Cop yemenin, gözlerimizin yaşarmasının neresi macera? Kimileri böyle değerlendiriyor. "bi park" dediğin aslında Türkiye. Belki seninle de aynı görüşteyiz. Fakat bu kelimeleri sarfetmen biraz ağırıma gitti. "BOŞUNA" yedim o tazyikli suyu, gazı, copu ve nicesini diyorum aynı kelimeleri sarf eden biri görünce.

Mutlu günler dilerim.
    İyi forumlar.

Fatih ÜÇLERTOPRAĞI
    Taksim Meydanı'ndan sevgilerle.

Bu direniş ne zaman bitecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülden Karaböcek - Ne Zaman Bitecek

Gülden Karaböcek - Ne Zaman Bitecek

Kirilsin ellerim neye yariyor Gencligim gidiyor tutamiyorum Tanrim bana vermis yorgun ayaklar Bahtimin pesinden kosamiyorum Ne zaman bitecek Tanrim bu azap Yarini olmayan gunlere kaldim Dunyami ben yiktim kendi elimle Askima bir yuva kuramiyorum Simdi ne dertliyim ne de bahtiyar Yasim genc olsa da gonlum ihtiyar Bir ask icin ben bak diyar diyar Ecelin pesinden kosar giderim Ne zaman...
  2. Ezel Ne Zaman Bitecek?

Ezel Ne Zaman Bitecek?

ezel ne zaman bitecek ezel dizisi ne zaman bitecek bitiyor 2011 nezaman bitiyor ATV ekranlarının sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Ezel 2011 yılı Haziran ayı gibi sona eriyor.Konuyla ilgili detay bilgilere geçiyorum. Beyaz Show'a katılan Barış Falay sorulan bir soru üzerine Ezelin bu sezon sonu yani Haziran ayında sona ereceğini açıkladı. 2 yıl olarak anlaşma yapıldığını ve 2 yılın sonundada...
  3. muhteşem yüzyıl ne zaman bitecek

muhteşem yüzyıl ne zaman bitecek

Muhteşem yüzyıl dizisi ne zaman bitiyor ne zaman sona erecek ve sonunda hikayeyi bilenler için ne olacak merak ediyorum yazar mısınız banaaaa hadi yhaa :)
  4. Aşure ayı ne zaman bitecek

Aşure ayı ne zaman bitecek

Dün komşum aşure getirdi. Ben de yapmak istiyorum ama şu sıralar evde tadilat var. Muharrem bitmeden yapmak istiyorum. Ne zaman bitiyor muharrem ayı ?
  5. Behzat Ç. Ne Zaman Bitecek ?

Behzat Ç. Ne Zaman Bitecek ?

Bu konu; Behzat Ç. Ne Zaman Bitecek haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların soluksuz izlenen heyecanlı ve bir o kadar sivri dilli dizisi Behzat Ç. 'nin Ocak ayında biteceği iddiaları basında yer almıştı. Dizinin fanatikleri de bu haberin doğru olup olmadığı konusunda meark içindeydiler. Onları merak ettirmeyelim ve hemen söyleyelim, rahat olun, dizi Haziran 2013...

Sayfayı Paylaş