gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

bu doğru mu değil mi

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

ya arkadaşlar çoğu sitelere bakıyorum fenerbahçenin sevilmediğini söylüyorlar bu doğru mu değilmi gittikleri yerleden kötü şekilde uğurlanıyorlarmış ama ben böyle düşünmüyorum bizzat taraftarları görüyoruz sizce bu doğru mu nolur söyleyin.

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    hayırrr değilllll bizim takımı çekemeyenlerinnn dedikodusu bu sen bakma onlaraa yensekte yenilsekte hep FENERBAHÇE

:cemo::fb::cemo:

nurrrr ve gothic kız bunu beğendi.
  3. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    saol birde şey diyorlar ne biliyim işte galatasaray türkiyenin en iyi takımıymış ya bunu birde bize kim diyor biliyormusun dil anlatım öğretmenimiz neymiş de fenerbahçe sevilmiyormuş ya sevilmese o kadar taraftar nerden çıktı sonra fb şike yaptı diyorlar.

trabzon spor başkanı fb bizim maçta şike yaptı diyor.
    bunu neden diyor çünkü fb ye yenildi biz yenildik diyemiyor fb şike yaptı diyor ama gerçekleri kabul etmiyorlar trabzon spor gs yi neden yenemiyor buınu kimse sormuyorç
    gs cluj maçında roman gazetelerinde gs şike yaptı diyorlar niyeyse bu o kadar çok yayılmıyor.
    bütün türkiye gazeteleri özellikle milliyet gazetesi gs yi savunuyor zamanında fb de şike ile suçlandı ceza alsınlar diye ellerinden geleni yaptılar.
    isterseniz internette araştırın gs cluj maçında şike mi oldu diye görün gerçekleri burak maçta hakeme düdüğü çalma diyor hakem ağzındaki düdüğü atıyor. bunları öğrenin artık.

bu doğru mu değil mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nekadarda centilmen bu erkekler değil mi?

nekadarda centilmen bu erkekler değil mi?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ajda Pekkan - Doğru Mu Değil Mi

Ajda Pekkan - Doğru Mu Değil Mi

Son günlerde değişti her halin Tutmuyor birbirini sanki sözlerin Aşka uymuyor canım hislerin Daha dün hani bendim tek sevdiğin Seni bulmak zor şimdi çapraz bulmaca gibi Yoksun ortada sen aradığımda Sen şurada burada hep onunla bununla Gözlerin dolaşıyor etrafta Doğru mü değil mı Mavi boncuklar elinde dağıtıyorsun herkese Doğru mü değil mı Aklın fikrin eğlencede sen nerede ben...
  3. Okuyabiliyor musunuz ilginç değil mi?

Okuyabiliyor musunuz ilginç değil mi?

Bir ignliiz üvnsertsinede ypalın arsaitramya gröe , kleimleirn hrfalreinn hnagi sridaa yzalidkilrai ömneli dgeliims.. Öenlmi oaln brinci ve snonucnu hrfain yrenide omlsaimyis..Ardakai hfraliren srisai kriaisk oslada ouknyuorums.Cnükü kleimlerei hraf hraf dgeil bri btüün oalark oykuorumusz. Bakın nasıl da düzgün okudunuz ilginç değil mi ?:)
  4. Regl Döneminde Ağrı Kesici İçmek Doğru mu Değil mi ?

Regl Döneminde Ağrı Kesici İçmek Doğru mu Değil mi ?

Regl Döneminde Ağrı Kesici İçmek Adet döneminde ağrı kesici içilir mi Sevgili melekler, regl dönemi sorunları içinde en çok şikayet edilen çekilen ağrılardır. Bayanların büyük çoğunluğu bu problemler her ay boğuşmaktadır. Bir misafirimizin sorduğu soru üzerine regl döneminde ağrı kesici içmek zararlı mıdır sorusunun cevabını vermek istiyoruz .. Regl kanaması esnasında ya da hemen...
  5. Bira süt yapar diyorlar doğru mu bu ?

Bira süt yapar diyorlar doğru mu bu ?

Kızlar ben emziriyorum ve biranın süt yaptığını duydum.Pek mantıklı gelmedi sonuçta alkol yani.Emziren kadın alkol alırmı hiç ? Bu bilginin doğruluk payı var mı ?

Sayfayı Paylaş