bu doğru mu değil mi

gothic kız

Aktif Üye
Üye
bu doğru mu değil mi
ya arkadaşlar çoğu sitelere bakıyorum fenerbahçenin sevilmediğini söylüyorlar bu doğru mu değilmi gittikleri yerleden kötü şekilde uğurlanıyorlarmış ama ben böyle düşünmüyorum bizzat taraftarları görüyoruz sizce bu doğru mu nolur söyleyin.

saol birde şey diyorlar ne biliyim işte galatasaray türkiyenin en iyi takımıymış ya bunu birde bize kim diyor biliyormusun dil anlatım öğretmenimiz neymiş de fenerbahçe sevilmiyormuş ya sevilmese o kadar taraftar nerden çıktı sonra fb şike yaptı diyorlar.

trabzon spor başkanı fb bizim maçta şike yaptı diyor.
bunu neden diyor çünkü fb ye yenildi biz yenildik diyemiyor fb şike yaptı diyor ama gerçekleri kabul etmiyorlar trabzon spor gs yi neden yenemiyor buınu kimse sormuyorç
gs cluj maçında roman gazetelerinde gs şike yaptı diyorlar niyeyse bu o kadar çok yayılmıyor.
bütün türkiye gazeteleri özellikle milliyet gazetesi gs yi savunuyor zamanında fb de şike ile suçlandı ceza alsınlar diye ellerinden geleni yaptılar.
isterseniz internette araştırın gs cluj maçında şike mi oldu diye görün gerçekleri burak maçta hakeme düdüğü çalma diyor hakem ağzındaki düdüğü atıyor. bunları öğrenin artık.

Geri