gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bu duvar kağıtları manyetik

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Manyetik duvar kağıtları Duvar kağıdı modeleri

Buzdolabı gibi magnet asabileceğiniz bir duvar hayal edin. Ama durun hayal etmeyin, istiyorsanız alın çünkü bunu da yapmışlar. Bu duvar kağıtları mayetik. Üzerine istediğiniz mıknatıslı objeyi asmanızı sağlıyor. Bu duvar kağıtları sayesinde artık yapıştırmalara mahkum değiliz. Yaşasın özgürlük.

Bu duvar kağıtları manyetik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duvar Kağıtları

Duvar Kağıtları

Duvar Kağıtları 1.Seni görünce gözlerim dolar kulaklarım mark,burnum döviz bürosu. 2.Bazı parazitler bağırsakta yaşar, bağırmasak da. 3.Temel ile Dursun inşaatta kazı yapıyorlarmış,kaz ölmüş. 4.Nefes alamıyorum,atmosferi açın. 5.Bizi çekemediler,halat koptu. 6.Tüp bebekte sorun var hep gaz kaçırıyor. 7.Fakirlik kader değildir, sadece kalıtsaldır. 8.Bilmemek ayıp değil, Yeter ki...
  2. Çocuk Duvar Kağıtları

Çocuk Duvar Kağıtları

Çocuk Duvar Kağıtları modelleri istiyorum kızlar çocuklarımın odasının duvar kağıdını yenileyecez ama şık bir şey istiyorum.
  3. Havai Fişek Duvar Kağıtları

Havai Fişek Duvar Kağıtları

Havai Fişek Duvar Kağıtları istiyorum sizden kızlar pc masa üstü resmimi değişmek istiyorum da ;)
  4. Duvar kağıtlarıyla tarz kazanan duvarlar

Duvar kağıtlarıyla tarz kazanan duvarlar

duvar kağıdı dekorasyonu çocuk odası duvar kağıdı Duvar dekorasyonunuzda değişiklik yapmak istiyorsanız bu duvar kağıdı uygulamasını sizde evinizin bir mekanna uygulayabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş