gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

bu duvar saati tersine çalışıyor

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Duvar saati modelleri Ters duvar saati modeli
    Çok hoş duvar saati modelleri var. ama bu duvar saatinin rakamları ters yani zaman tersten akacak:) Buyrun meleklerim ters duvar saati. Ben bu saatte baksam saati anlayamam alışkanlıklarıma bağlı bir insanım:)

Ters saat, akrep ile yelkovanın alışıldık rotasını değiştiriyor. Yaşantısında kalıplaşmış kurallara yer olmayan, anı yaşayan ve anların mutluluğunu yeniden yaşamak isteyenlerin düşmanı artık hızlıca geçen zaman değil. Çünkü artık “ters saat” var.

Ters saatin akrep ile yelkovanı, benzerleri Mersin’e giderken tersine doğru çalışıyor. Ayrıca bunu yaparken bozuk saat gibi günde yalnızca 2 defa değil her zaman doğru saati gösteriyor. Alışmamış gözlerin saatin kaç olduğunu anlaması zor olabileceği gibi ters saatin işleyişine alışanlar özellikle sabah saatlerinde ayıltıcı etkisi olacak bir beyin jimnastiği yapma fırsatını yakalayabiliyorlar.

bu duvar saati tersine çalışıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahşap Paletten Duvar Saati

Ahşap Paletten Duvar Saati

duvar saati mekanizması ahşap duvar askısı büyük saat mekanizması Vakti öğrenmek için kendi yaptığınız bir saate bakmak çok eğlenceli olmaz mı? Yağlı boya malzemelerinizi birkaç küçük aletle birleştirerek hem sanat kokan hem de oldukça kullanışlı bir obje ortaya çıkaracaksınız. Her ressam böyle bir saate sahip olabilir! Resim malzemeleri satan herhangi bir yerden alabileceğiniz tahtadan...
  2. Bu arabalar elektrikle çalışıyor..

Bu arabalar elektrikle çalışıyor..

Convention Center'da açlan Washington Auto Show fuarı, otomobil meraklılarını biraraya getiriyor. Artan petrol fiyatları ve yükselen çevreci duyarlılık, otomobil üreticilerini alternatif üretim arayışına iterken, Fuarda da en çok ilgiyi hem benzin hem de elektrikle gidebilen "hibrit" arabalar topladı. Benzin sarfiyatını azaltmak üzere tasarlanan "hibrit" otomobiller...
  3. Duvar saati

Duvar saati

Rüyada duvar saati görmek, rüya sahibinin islerinin iyi gitmesine isarettir. Büyük saat görmek ise ölüm haberi almaya isarettir.
  4. Duvar saati için yardım.

Duvar saati için yardım.

Selam melekler. Ben 7 aylık yeni gelinim:) Her evde olduğu gibi benim evimde de bazı eksikler var. Gerçi büyükler herşey tam olmasın bazı eksikler olsun ki nazar boncuğu olsun derler:) Benim de salonumda duvar saati yok. Gerçi benim için sorun değil, mutfağımda saat var ve ben zaten zırt pırt mutfağa girip çıkıyorum. Ama salona esir olan misafirlerim zaman algılaması sorunu yaşıyorlar. 7 Ayda...
  5. Duvar saati yapıyoruz

Duvar saati yapıyoruz

Duvar saati yapımı Cd den duvar saati Kağıttan saat yapımı Her evde bulunan basit malzemelerden çok şık bir duvar saati yapıyoruz melekler. Malzemeler - Dergi sayfaları - makas - kalem -saat gövdesi - CD - iğne - iplik Hadi saatimizi yapalım melekler Dergi sayfalarını kalemle iki farklı boyda rulo yapıyoruz. Yaptığımız ruloları bir uzun bir kısa olacak şekilde ip...

Sayfayı Paylaş