gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Bu elbiseye 4 bin ytl ödedi

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] NİL KARAİBRAHİMGİL, GEÇTİĞİMİZ HAFTA SEVENLERİNİN KARŞISINA RUMELİ HİSARI’NDA ÇIKTI. SAHNE PERFORMANSI HER ZAMANKİ GİBİ MÜTHİŞ OLAN SANATÇI, SIRA DIŞI KOSTÜM SEÇİMLERİNDEN O GECE DE VAZGEÇMEDİ.

İlk bölümde mini etek ve siyah bluz giyen Nil, konserin ikinci yarısında ise beyaz çiçeklerle süslü, etek kısmı fileli siyah bir elbisenin içindeydi... Onun kıyafete büyük paralar harcamayı sevmediğini bildiğimden, işte bu ikinci seçim beni çok şaşırttı. Çünkü Nişantaşı Beymen’den alınan elbise Fendi imzalıydı ve fiyatı tam 4 bin YTL’ydi. Belli ki Nil Karaibrahimgil, nadiren de olsa sevdiği parçalar için kesenin ağzını açmaktan kaçınmıyor.

hurriyet

Bu elbiseye 4 bin ytl ödedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. PTT'yi 231 bin YTL dolandıran 4 kişi yakalandı

PTT'yi 231 bin YTL dolandıran 4 kişi yakalandı

PTT'yi 231 bin YTL dolandıran 4 kişi yakalandı A.A Sakarya'nın Ferizli ilçesi PTT şubesinden, yapılmış gibi gösterip İstanbul'daki çeşitli şubelere havale kabulü göndererek, kurumu 231 bin 500 YTL dolandıran şebekenin 4 üyesi yakalandı. Ferizli ilçesindeki PTT şubesinde yapılan havale dolandırıcılığıyla ilgili polisin yürüttüğü çalışmada, suç örgütü kurarak nitelikli dolandırıcılık ve...
  2. Primin yarısını devlet ödedi, 100 bin çiftçi sigorta yaptırdı

Primin yarısını devlet ödedi, 100 bin çiftçi sigorta yaptırdı

Devlet destekli tarım sigortası sayesinde iki yılda 350 bin poliçe satıldı. Tarım Bakanlığı, sigorta prim desteği olarak toplam 81.7 milyon YTL ödedi. TARSİM Genel Müdürü Bülent Bora, 2007 yılında çiftçinin 32 milyon YTL prim ödediğini, 51.1 milyon YTL ise hasar aldığını söyledi. HAZİRAN’da ikinci yılını dolduracak olan ve primin yarısını devlet ödediği için tarımda reform diye adlandırılan...
  3. 60 bin YTL uçtu

60 bin YTL uçtu

Süper Loto'nun önceki hafta yapılan çekilişinde rekor ikramiyeyi kazanan talihli halen ortaya çıkmadı. Talihlinin bugüne kadar ki faiz kaybı ise 60 bin YTL'ye ulaştı. Büyük ikramiyesi 11 hafta boyunca devreden Süper Loto 6/54’ün 30 Mayıs tarihinde yaplan çekilişinde bir kişi 14 milyon YTL kazanmıştı. Şanslı kupon Bakırköy İncirli Caddesi’ndeki Sezenler Büfe’de yatırılmıştı. Aradan geçen 12...
  4. 5 parmağa 155 bin YTL

5 parmağa 155 bin YTL

Çeşme'de aşçılık yapan Fakı Doğan, kıyma makinesine kaptırdığı parmaklarını, buza koyup donmasına yol açtığı iddiasıyla, hastane ve doktora 155 bin YTL'lik dava açtı.. İzmir'in gözde turizm merkezi Çeşme'deki Pırıl Otel'de aşçı olarak çalışan 42 yaşındaki Fakı Doğan, geçtiğimiz yıl otel mutfağında çalışırken, sol elini kazayla kıyma makinesine kaptırdı. Beş parmağı kopan Doğan, en...
  5. Nurgül Yeşilçay 12 AYAKKABIYA 12 BİN Dolar ödedi

Nurgül Yeşilçay 12 AYAKKABIYA 12 BİN Dolar ödedi

nurgül yeşilçay, ayakkabı, 12 bin dolar, canes ayakkabı, alışverişi ve haberleri burada arkadaşlar. Ekranların başarılı ve güzel oyuncusu Nurgül Yeşilçay, el yapımı ayakkabıları ile ün yapan Canes Ayakkabı markasından 12 çift ayakkabı aldı ve 12 bin dolar ödedi Melek'lerim:) Bir de bana diyor sunuz "çok alışveriş yapıyorsun" diye, alın işte ben Nurgül'ün yanında çok masum kalıyorum...

Sayfayı Paylaş