gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

bu erkekler bi enteresan:)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Erkek: 'Seninle cikmaktan biktim.Artik buna bir son verelim.' Kadin: 'Ayrilmak istedigini hic fark ettirmemistin, sasirdim! '

Erkek:'Seninle olan hersey cok guzeldi ve hep oyle kalacak.'

Kadin:'Gitmek istiyorsan; elimden hic bir sey gelmez.Nerede yanlis yaptim acaba, sorun neydi? '

Erkek: 'Sorun herkesin kendince bir dunyasi ve yasantisinin olmasiydi.'

Kadin: 'Bu her insanda aynidir zaten.Ayri ugraslar ayri zevkler ayri evler.'

Erkek: 'Neden de bu zaten.Ayri evler.'

Kadin: 'Biraz acar misin? Anlayamadim'

Erkek: 'Ayri evlerde yasiyoruz bunu kast ettim.'

Kadin: 'Ehhhhhhh yani olmasi gereken bu.'

Erkek: 'Hayir olmasi gereken bu degil.'

Kadin: 'Sacmaliyorsun ailemi birakip yanina tasinamam ya!

Hangi ulkede yasadigimizin farkinda misin? '

Erkek: 'Elbette farkindayim.Yanima tasinmani istiyor olmam normal.'

Kadin: 'Haklisin yaninda olmami istemen dogal ancak dedigin gibi sanirim ayrilmaliyiz.Seninle ayni cati altinda bulunamam.'

Erkek: 'Beni hayel kirikligina ugrattin.Ayni evi paylasmak istemeyecegin aklimdan gecmemisti.'

Kadin: 'Gitmeliyim geciktim.Evde islerim var.Merak ederler.'

Erkek: 'Konuyu degistirmekte ustune yok.'

Kadin: 'Peki ayrilma kararina sygi duyuyorum.'

Erkek: 'uyle birsey dedigimi hatirlamiyorum.'

Kadin: 'Bugun aklin basinda mi? Bulustugumuz andan beri ayriliktan bahsediyorsun.Kabul etmeyecegim onerilerden konusuyorsun.'

Erkek: 'Hayatim ayni evi paylasmak istedigimden ne anladin sen Allah askina.'

Kadin: 'Aklim karisti.seyyyyyyy beeeeeeeeeennnnnnnn.'

Erkek: 'Her sabah yanimda uyanir misin.'

Kadin: 'Olmaz demistim sanirim sana.Kirici oluyorsun.'

Erkek: 'uffffffff yaaaaaaaaaaaaaa...Ne kadar da zormus bunlari konusmak.'

Kadin: 'Tamam daha anlayisli insani bul.Mutlu olursun.'

Erkek: 'Ne cok konusuyorsun.'

Kadin: 'Demek cenem dusuk oyle mi? '

Erkek: 'Ya bir sus ya hem dirdirci hem de anlayissizsin.'

Kadin: 'Bunlari soylemek icin yillardir neden bekledin.Sıkıntın basladiginda ayrilalim diyebilirdin.'

Erkek: 'Sacmalama ya anlayissiz.Evlenelim diyordum bir turlu susmadin ki soyleyeyim.'

Kadin: 'Ne, ne, neeeeeee? '

2. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bu erkekler bi enteresan:)
    Kadın dırdırı :hhh::hhh::hhh:teşekkürler ablam

bu erkekler bi enteresan:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu heykeller bi tuhaf:=)

bu heykeller bi tuhaf:=)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. buda farklı bi moda

buda farklı bi moda

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. bu hayvanlar bi alemm

bu hayvanlar bi alemm

:DO BENİM -HAYIR BENİM............:D:D:D:D:D NE HALE GETİRDİNİZ Bİ DE BAKIYONUZ DEMİ???????? NE SİMDİ BU BEN KURBAGAKEDİ MİYİM???????? OYYYYYYYYY ÇOK YORULMUSUMMMM................ NASILIM ???????????????????????????:meçhul::meçhul::meçhul::meçhul::meçhul: Bİ ÇIKAYIM GÖSTERCEM SANA...............:hail: belki tabakta bişeyler kalmıştırrrr :meçhul::meçhul::meçhul:...
  4. Enteresan?

Enteresan?

Prof. Dr. Çiğdem Kağıtçıbaşı ( tanımıyorum kendisini ve tanımak da istemem bundan sonra) ile yapılmış bir röportajdan bahsedeceğim. Başlığı da "İmam Hatiplere neden kız öğrenci alıyorlar kadın imam yok ki!" Zaten bir kadın karşı çıkabilirdi buna diye gülümsedim alışmışlığın verdiği bir edayla. Bazı alıntılar yapmak istiyorum: "1970'lerden itibaren kızların din eğitimine...

Sayfayı Paylaş