gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

bu erkekler seytana papucunu ters giydirir

Konu, 'Komik Resimler' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: bu erkekler seytana papucunu ters giydirir
    :D yuh be yav

bu erkekler seytana papucunu ters giydirir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boşuna dememişler, kadın şeytana pabucunu ters giydirir diye

Boşuna dememişler, kadın şeytana pabucunu ters giydirir diye

azmış kadın resimleri şeytana pabucunu ters giydirmek amım yanıyor . İletişimin bir şekli de kavga etmek. İçinde şiddet olmadığı ve çok sık oluşmadığı takdirde hayata farklı bir tat kattığı da doğrudur. Peki, bu kavgalar esnasında alttan alıp, konuyu kapatmanıza rağmen; şöyle okkalı bir tokat atasınız gelmedi mi hiç? Hatta onu bir kaşık suda boğabilirdiniz değil mi? Ama ne yaptınız?...
  2. ah bu erkekler...

ah bu erkekler...

kızlar eşım bu ara ruh halı acısından ıyı degıl cok karamsar ve hıcbıseyden tat almıyor.üstüste sıkıntılar yasadık ve etkılendık bazı seylerden.sımdı ıse toparlayamıyor kendını.neler yapabılırım onun kafasını dagıtmak ıcın bana fıkır verın neolur.... benı uzuyo onun boyle olması...:shootout:.
  3. Gelinlere papuçlar..

Gelinlere papuçlar..

Gelin adayları, genç kızlar, mekanın gülleri... Gelin ayakkabılarının tamamı beyaz renkli ve süslü, şeffaf ayakkabı modelleri. yüksek topuklu ayakkabılar, inci süslemeli ayakkabı modelleri, platform topuklu ayakkabı çeşitleri,taşlı ayakkabı modelleri gibi daha sayamadığımız bir çok ayakkabı modelleri sizler için derledip topladım hazırladım:) ilk ayakkabımız ben ayrıca bu pozuda çok...
  4. Erkekler Bu Kadınlardan Kaçıyor...

Erkekler Bu Kadınlardan Kaçıyor...

Erkekler Bu Kadınlardan Kaçıyor! Duygusal ilişkilerin bitmesinde her zaman mantıklı bir neden vardır. İşte erkeklerin kadınlardan soğuma nedenleri... Size oldukça normal gelen bazı alışkanlıklarınız, yeni bir ilişkide yanınızdaki erkeğin sizden çabucak sıkılmasına neden olabilir... Onların aşka ve ilişkiye bakışlarını değiştirmeden önce bu tuhaf davranışlarınızı değiştirmeye ne...
  5. bu duvar saati tersine çalışıyor

bu duvar saati tersine çalışıyor

Duvar saati modelleri Ters duvar saati modeli Çok hoş duvar saati modelleri var. ama bu duvar saatinin rakamları ters yani zaman tersten akacak:) Buyrun meleklerim ters duvar saati. Ben bu saatte baksam saati anlayamam alışkanlıklarıma bağlı bir insanım:) Ters saat, akrep ile yelkovanın alışıldık rotasını değiştiriyor. Yaşantısında kalıplaşmış kurallara yer olmayan, anı yaşayan ve...

Sayfayı Paylaş