Bu Erkeklerin Derdi Ne?

gülfem_MG

Aktif Üye
Üye
Bu Erkeklerin Derdi Ne?
tartisma_kavga_kus_glr.jpgErkeklerin hepsini genellememek koşuluyla bir konuya kafamı çok takıyorum. Bu erkek milleti neden aç gözlü? Sorun erkekte mi yoksa kadında mı, hala çözmüş değilim. Çok güzel eşi olan da aldatıyor, çok seven de. Tek gecelik ihanetleri aldatmadan saymayan pek çok erkek tanıyorum. Erkekler neden aldatıyor? Bir erkek aldatmaya neden ihtiyaç duyar? Erkekleri ihanete iten sebepler neler? Kadın yetersiz mi?

Eşiniz size yetmiyor mu ya da hitap etmiyor mu? Belki de ilk sebep budur. ****** hayatta yaşanan tatminsizlikler anlaşmazlıklar. Bana böyle geliyor aslında. Yatakta karından memnun olmayan erkekler daha çok mu aldatıyor? Kadın istediği kadar güzel olsun, bakımlı ya da *****..Eğer bu özelliklerini yatakta kullanıyorsa erkek ondan soğuyor mu?
Ya da çirkin ve şişman kadınlar yatakta çok istekli olduklarında, bu kusurları erkekler için önemini yitiriyor mu?
Bir erkek kadının önce tipine bakar. Güzelliğinden etkilenir ona yaklaşır. Sonra huyu suyu önem kazanır ve en sonunda da yatak! Eğer kadın yatakta istekli ve yenilikçi değilse direkt bütün + özellikleri silinir..
Kafam karışık. Durum budur diye düşünüyorum ama bir yandan da hala erkekleri anlamıyorum...

aslinda erkekler o kadar da zor bir yaratik degildir degisik olsalarda cogu aynidir yuzde 99u aldatiyordur yada aldatacaktir maalesef buna benim esim de dahil bazi kadinlar bunu ogrenir bazi kadinlar hic duymazlar bile duymamazliktan gelen kadinlar da var ama gel gelelim aldatmaya neden mi aldatiyorlar onlarin kendince bir basari olarak goruyorlar esini sevmediklerinden degil yataktaki basari veya basarisizliklarindan degil bunlar her erkek bunu yapiyordur haa illa baska kadinla yataga girerek degil artik cok cesit aldatmalar var maalesefff benim esim baska kadina baksa kendimi aldatilmis hissediyorum bazen maaleseff kiskanc biriyim ve bu hic iyi birsey degil yatakta degisiklikler yapsanizda super yemek yapsanizda en guzel huylara sahip olsanda yinede bahane bulurlar o yuzden maaleseff diyorum ve biz kadinlar ne kadar ugrasakta yapan yapiyor istersende dunya guzeli ol:cry:

bilmiyorum esim beni aldattimi yada aldatiyorumu simdilik aldatmadi diye tahmin ediyorum
ama ben tedbirimi Allah´dan yana almaya calisiyorum.
Hergün dua ediyorum, zikir ediyorum. Rabbime yalvariyorum: Allahim c.c. esimi kendi nefsinin serinden, Arkadaslarinin serrinden, cevresinin serrinden ve seytanin serrinden koru diye.
Yani ben Rabbimden dileyip rabbime güveniyorum. Insan oglu cig süt emmistir. Kimin ne zaman ne yapacagi belli olmaz buna herkes dahil.
Rabbim bizi nefsimizin ve seytanin serinden korusun.

Ha öyle yapan esleride Allah c.c. islah eylesin

Amin

erkekler arasında bu durum her gun aynı yemek yenmez dıye tabır edılıyor bır cogundan duydum sen ne kadar mukemmel olursan ol elde edemedıgı kadın herzman cekıcı gelıyor beyınlerı boyle calısıyor yapcak bısey yok sanırım

Geri