gebe
  1. mavimelek

mavimelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Bu Erkeklerin İçi Fesat;)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında mavimelek tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    öffffff erkek milleti işte gülüm ne yapsan yaranamıyorsun...

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    evet malesef öle :D

cok gzl olmus cnm.. tskler

4. mavimelek

mavimelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet meleklerim erkeklere hiçbir zaman yaranılmıyor

Bu Erkeklerin İçi Fesat;) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir erkeği çıldırtmak için bu soruları sormak yeterli!!!

bir erkeği çıldırtmak için bu soruları sormak yeterli!!!

erkeği çıldırtmak erkegi cildirtmak kızlara soru sorma erkegi çıldırtmak istiyorum erkekleri "Eski sevgilinle hala görüşüyor musun? Bugün niye böyle durgunsun? Dün beni neden aramadın?" Bunlar, erkekleri çileden çıkaran sorulardan sadece birkaçı. Peki, erkeklere başka hangi soruları sormak tehlike yaratır, öğrenmek ister misiniz? Zaman zaman hepimiz erkeklerin bizi anlamadığından...
  2. ah bu erkekler...

ah bu erkekler...

kızlar eşım bu ara ruh halı acısından ıyı degıl cok karamsar ve hıcbıseyden tat almıyor.üstüste sıkıntılar yasadık ve etkılendık bazı seylerden.sımdı ıse toparlayamıyor kendını.neler yapabılırım onun kafasını dagıtmak ıcın bana fıkır verın neolur.... benı uzuyo onun boyle olması...:shootout:.
  3. bu erkekler için doğum kontrol iğnesi

bu erkekler için doğum kontrol iğnesi

bu erkekler için doğum kontrol iğnesini nasıl tedarik edebiliriz bir bilgi verebilirmisiniz
  4. İçiniz fesat sizin :D:D

İçiniz fesat sizin :D:D

2 bebek battaniyelerin altında oturuyormuş biri diğerine sormuş; - Sen erkek bebek misin kız bebek mi ? …Öteki ; - Bilmiyorum, nasıl anlarız ki ? Diğeri ; - Ben biliyorum akıllım demiş ve Ötekinin battaniyesinin altına kafasını sokuvermiş 2-3 saniye sonra kafasını dışarı çıkarmış ve gülümsemiş. - Sen kız bebeksin bende erkek Öteki; - Ama nereden anladın? -Çok kolay akıllım senin...
  5. Erkekler Bu Kadınlardan Kaçıyor...

Erkekler Bu Kadınlardan Kaçıyor...

Erkekler Bu Kadınlardan Kaçıyor! Duygusal ilişkilerin bitmesinde her zaman mantıklı bir neden vardır. İşte erkeklerin kadınlardan soğuma nedenleri... Size oldukça normal gelen bazı alışkanlıklarınız, yeni bir ilişkide yanınızdaki erkeğin sizden çabucak sıkılmasına neden olabilir... Onların aşka ve ilişkiye bakışlarını değiştirmeden önce bu tuhaf davranışlarınızı değiştirmeye ne...

Sayfayı Paylaş