gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Bu espirileri bana yapmayin cok fena olur

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

çorum espirileri google espirileri şak şak turizmin yavşak yolcuları video turizmin yavşak yolcuları dinle Hintlilerin en sevdiği şarkı;Budha gelir Budha geçer sen ağlama :sick:
    Merhaba kavşak turizmin yvşak yolcuları, ben şöförünüz daldaşşak muavin senden de yavşak istikamet Çorum hepinize korum. :utan:

Kalbinin sesini dinle,
    Beğenirsen kaset yap;
    Yüreğinin götürdüğü yere git,
    Beğenirsen ev kur.

.-Bir yerini mi kestin?
    -Onu da nereden çıkardın?
    -Mis gibi hıyar koktu da..!

Uçakla yarock arasında ne fark
    vardır?
    Cevap:Biri kalktıkça büyür, diğeri
    kalktıkça küçülür...

Google earth'den kabeyi bulsam,mouse'la etrafında 7 kere dönsem,hacı olur muyum? :huh: :p

Araplar CD'ye ne der?
    -LCD (El CD)

Olum sen daha McDonalds'ta Happy Meal menü yerken, ben Big Mc menü yiyordum. -_-

Çimlere basma Veli,çimleri eziyorsun Kusura bakma Veli i.neye benziyorsun :p

Nurtopu gibi delikanlıydı Şimdi nuru gitti, topu kaldı :islik:

Kaptan kusto bez getir :sick:

Shakira ne demiş?
    "Beni bugünlere getiren Şakir ağadır" demiş. :wow:

Galata Kulesinden düşürdüm ben fesimi
    İnsaf et ey fani değdireyim tepesini
    Korkma değdirsem de tepesini
    İtelemem gerisini
    İtelersem gerisini
    Keserim nefesini. :utan: :wow:

Hatırlar mısın küçükken ben başımı sen poponu cama yaslardık, gören bizi ikiz sanırdı

tosbaga.com

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bu espirileri bana yapmayin cok fena olur
    -Bir yerini mi kestin?
    -Onu da nereden çıkardın?
    -Mis gibi hıyar koktu da..!:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:

koptum bıttımmmm....

emegıne saglık

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    Nurtopu gibi delikanlıydı Şimdi nuru gitti, topu kaldı :islik:

kopdum anam bu neya :hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:

4. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    eneeeeeeeemmmm hahaha çok manyak ya hahaha

5. yarennnnnnn

yarennnnnnn Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bir yerini mi kestin? -Onu da nereden çıkardın?
    -Mis gibi hıyar koktu da..!hahahahahahahahaha karnım agrıdı emegıne saglık ....

Bu espirileri bana yapmayin cok fena olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu hatalari yapmayin

Bu hatalari yapmayin

Haftalık dedikodu veya moda dergilerindeki ünlülere bakarak nasıl doğru giyineceğimizi öğrenmeye çalışırız. Yani diğer bir deyişle nasıl giyinmemiz gerektiği konusunda takıntılıyız. Aslında, kadınların gündelik yaşamlarında gözden kaçırdıkları ortak noktalar var. Yapacağınız birkaç basit düzenleme ile gardrobunuzu istediğiniz hale getirebilirsiniz. 1. Kendini koyvererek, kambur yürümek.....
  2. Bu hataları makyajınızda sakın yapmayın!

Bu hataları makyajınızda sakın yapmayın!

Bu hataları makyajınızda sakın yapmayın! Göz kalemi: Gözlerinizin sadece dışına kalem çekmek onları olduğundan daha küçük gösterir. Kalemi gözlerinizin iç köşesinden, kaşlarınıza doğru uzanan dış köşeye kadar çekin. Allık: Çok parlak, çok koyu ya da çok soluk gölgelerden uzak durun. Yüzünüzdeki uyumsuzlukları allıkla kapamaya çalışın. Eğer allık işe yaramıyorsa yanlış rengi kullanıyorsunuz...
  3. Yakalarsam Fena Olur Bak (:

Yakalarsam Fena Olur Bak (:

Kutupta Kovalamaca :D Ayı her zaman ebe olur ve insanı kovalar :D Bu oyunu yeni türetmişler ilginç doğrusu :D Süper oyunmuş meleklerim :D Adam herhalde baya bi yorulmuştur :D Çünkü bu oyuna başlayınca bir daha durmak yoktur ayı için hahah :puha:
  4. Manikür yaparken bu hatayı yapmayın!!!

Manikür yaparken bu hatayı yapmayın!!!

Sağlıklı ve bakımlı tırnaklar, şüphesiz ki kadına özgüven duygusu verir Melek'lerim. Eee tırnak bakımı da manikürden geçer değil mi ? :) Peki siz, manikür hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz, manikür yaparken bu hataları da göz önünde bulunduruyor musunuz Melek'ler? - Tırnakların parmaklarından uzun olmasın, yuvarlak değil köşeli şekilde törpület. Bu ojnin rengini de daha iyi gösterir....
  5. Çocuğunuzun Eğitiminde Bu Hataları Yapmayın....

Çocuğunuzun Eğitiminde Bu Hataları Yapmayın....

Çocuk Eğitiminde Yapılmaması Gerekenler Çocuğunuzun Eğitimi Nasıl Olmalı Bugün okullar açıldı...Çocukların ilk günü sendromu ve okula alışma konusunda ona yardımcı olacak kişiler büyük ölcüde anne ve babadır...Çocuklarınızın eğitim sürecinde bu hataları yapmamaya özen gösterin...Bakalım o hatalar neymiş.... Çocuğunuzun eğitiminde bu hataları yapmayın Uzmanlar, başarılı bir eğitim...

Sayfayı Paylaş