gebe
  1. meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bu etek bana yakışır mı?

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında meleğim_rüzgarım tarafından paylaşıldı.

Baharın yaklaşmasıyla birlikte vitrinlerde bir etek istilasi göze çarpıyor... Sadece rengini beğendiğiniz için bir eteği almak isteyebilirsiniz, ama bakalım o etek size yakışacak mı? İş kadınlarına öneriler
    Masa başında çalışanlar klasik tarz etekleri tercih edebilirler. Bunlar düz dar kesim olabildiği gibi pileli, yırtmaçlı kesimlerde olabilir. Fazla hareket etmedikleri için doğal dokulu ve likralı kumaşlar tercih sebebi olabilir.

Sürekli hareket halinde olanlar için ise, hem şıklık hem rahatlık için, bu yılın trendi olan kloş, diz altı boyunda etekler, valonlu çingene etekleri ve çan tarzı etekler oldukça uygun.

İnce bellilere çan etekler
    İnce belli olmak şüphesiz her kadının hayali. Ancak kimi kadınların beli oldukça ince, basen kısımları bele oranla daha geniş olabiliyor. Bu durumda dar kesimler tercih edildiğinde orantılı bir görünüm ortaya çıkmayabiliyor. Çok ince belli, baseni daha geniş kadınlara basenden sonra çan tarzı inen etekler öneriyor.

Kısa boylu kadınlara kısa etekler
    Kilolu ve kısa boylu kadınlara etek boyu kısa etekler giymeleri tavsiye ediliyor. En fazla dizde biten etek boyları tercih edilmeli çünkü uzun etekler boyu daha da kısa gösterir.

Zayıf kısa boylu kadınlara da etek boyu kısa etekler yakışıyor. Fakat modeller üzerinde değişik alternatifler kullanılabilinir. Çünkü bu tip kadınlar değişik modelleri rahatlıkla taşıyabilirler.

Renk seçimi
    Etekler de renk seçimi de önemli. Renk seçimi ortama, beden tipine ve eteğin modeline göre yapılmalı.

Renk, desen ve kumaş önerileri:
    • Kısa ve dar etekler için koyu renkler tercih edilebileceği gibi açık renk ve desenli kumaşlar da kullanılabilir.

• Uzun ve bol kesimli etekler için desenli, soft renkler olabildiği gibi canlı renkler de kullanılır.

• Kısa ve pileli etekler için ekose kumaşlar ve düz koyu renkliler seçilebilir.

• Uzun, düşük belli ve dar etekler için koyu renkler ve çizgili kumaşlar tercih edilebilir.

• Diz altı, dar etekler için iri desenli, karışık renklerin dışındaki diğer düz renkler seçilebilir.

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Bu etek bana yakışır mı?
    bilgiler için sağol canımm

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık canım...

4. meleğim_rüzgarım

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

rıca ederım yorumlarınız ıcın tesekkurlerr

5. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık canım paylaşım için teşekkürler

6. meleğim_rüzgarım

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benımdde
    bacaklarda hafıf bı sorun var ama ben elbıse gıymeye bayılıyorummm

7. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    paylaşımın için saol arkadaşım

8. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

eline sağlık canım.

Bu etek bana yakışır mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bana nasıl makyaj yakışır?

Bana nasıl makyaj yakışır?

porselen makyaj nasıl yapılır siyah saça makyaj sarı saça nasıl yapılır esmerlere yakışan renkler esmerlere yakışan Cilde ve saç renginize göre makyaj önerileri… Cilt, saç ve göz renginize göre yapacağınız makyajın rengi de değişiyor. Kendi cilt ve saç renginizi bulun ve size uygun olan makyajı yaparak daha güzel görünün… Soğuk cilt - sarı saç, porselen ten rengi ve açık renk saç ile pastel...
  2. Bana herşey yakışır ....

Bana herşey yakışır ....

bana herşey yakışır konseptleri bana herşey yakışır şarkısı oyuncuları haftanın konsepti bu haftanın konsepti Bana herşey yakışır izleyenler bilir bir yarışma programıdır. Kanal D ekranlarında yayına başladı başlıyalıda epey bir zaman oldu.Çok severek izlediğimiz bir program.Çünkü Bayanlar ın vazgeçilmezi olan moda konulu bir program.Ayakkabıdan çantaya çantadan aksesuara aksesuardan giyime...
  3. Bana Herşey Yakışır

Bana Herşey Yakışır

bana herşey yakışır elbiseleri bana herşey yakışır saç modelleri kıyafetleri abiyeleri elbise modelleri Bana herşey Yakışır standı. Yepyeni bir program .. Konu süs püs moda saç makyaj olunca biz hanımların dikkatini çekmesinde ne yapsın.. Üstelik Cengiz Abazoğlu yorumu ile.. Bana Her Şey Yakışır diyen 5 kadınla yepyeni bır macera başlıyor. Süre; yalnızca 4 saat. Bütçe; bu kez 750 tl... Hedef...
  4. Esmerlere kına yakışır mı

Esmerlere kına yakışır mı

Ben esmerim ve saçlarıma kına yakmak istiyorum yakışır mı acaba?

Sayfayı Paylaş