gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bu evler taştan

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Taş ev örnekleri İlginç mimari yapılar
    Ağaç evleri çok beğeniyorum. Ahşabın kokusu bana doğayla başbaşa olmanın mutluluğunu tattırıyor. Ağaç ev modellerini gördüm ama taş ev modellerini daha önce görmemiştim. Sizde benim gibi daha önce talş ev görmediyseniz buyrun birlikte görelim:)

Bu evler taştan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İbrahim Tatlıses taburcu oldu evine taşındı

İbrahim Tatlıses taburcu oldu evine taşındı

ibrahim tatlıses taburcu oldu iyileşti evine taşındı ibrahim tatlısesin evi haberleri burada arkadaşlar. Geçtiğimiz günlerde; Ayşegül Yıldız'la nikah kıyan İbrahim Tatlıses, günlerce magazin dünyasında bomba etkisi yapmıştı. İbrahim Tatlıses Ayşegül Yıldızın nikahının ardından İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo ile küslüğü, bu konu ile şok açıklamalar yapan Asena'nın Yok Böyle Dans jüri üyeliğinden...
  2. Taş Kaplama Ev Modelleri

Taş Kaplama Ev Modelleri

taş kaplama evler ev modelleri taş kaplama cephe taş kaplama duvar ile ilgili bilgiler burada melekler. Taş kaplama deyince benim aklıma direkt olarak şatolar geliyor melekler :) Hani şu kulesine prensesin hapsedildiği, etrafı hendeklerle çevrili muazzam şatolar. Taş kaplama günümüz mimarisinde genelde dış cephede, son dönemde de iç mekanlarda kullanılan bir dekorasyon tarzı. Meraklıları da...
  3. Evde Diş Taşı Temizliği nasıl olur?

Evde Diş Taşı Temizliği nasıl olur?

Evde Diş Taşı Temizliği nasıl olur evde diş taşı nasıl temizlenir bu konuda tecrübe edinmiş yada bilgisi olan arkadaşlarımdan yardım bekliyorum!
  4. Evinizi Güzelleştirecek Taş Duvar Örnekleri

Evinizi Güzelleştirecek Taş Duvar Örnekleri

taş duvar modelleri taş duvar örnekleri taş duvar kaplama taş duvar iç mekan en şık taş duvarlar Dekorasyon modasına baktığımızda son yıllarda büyük bir gelişme olduğunu görebilmekteyiz. Oldukça şık detaylar göze çarparken bunlardan biri olan taş duvar örnekleri ile sizlere örnekler sunmak istiyorum. Duvar dekorasyonunda sıklıkla tercih edilen taş duvar örnekleri ile evinizde otantik şık bir...

Sayfayı Paylaş