gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Bu Film Bitmez

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

bu film bitmez türkler aya çıkarsa bu film bitmez futbolcu pazarı BKM yaz tatiline girdi ne yapmak lazım boşlukları doldurmak lazım tiyatro skeçler halk tarafından sevilen izleyici kitlesi yüksek bir tv programı haline geldi artık.....
    ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR'A RAKİP ÇIKTI!
    SHOW TV, KANAL D'NİN TATİL ARASI VERDİĞİ ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR'A RAKİP OLACAK YENİ KOMEDİ PROGRAMINI BU AKŞAM EKRANA GETİRİYOR.
    Yılmaz Erdoğan yönetiminde BKM Mutfak ekibinin büyük beğeni kazanan 'Çok Güzel Hareketler Bunlar' tatil arası verdi.

Bu durumu fırsat bilen Show TV, 'Çok Güzel Hareketler Bunlar'a rakip, yeni bir komedi programı ile izleyicinin karşısına çıkıyor.

"Bu Film Bitmez" isimli skeçlerden oluşan eğlence programında, sinema ve tiyatro dünyasının ünlü isimleri biraraya geliyor.

İzleyiciye kahkaha tufanı yaşatmayı taahhüt eden Bu 'Film Bitmez'in kadrosundaki ünlü isimler dikkat çekiyor. Önder Açıkbaş, Cengiz Küçükayvaz, Necmi Yapıcı, Deniz Oral, ve bir çok başarılı oyuncunun yer alacağı "Bu Film Bitmez"de eğlenceli skeçleriyle reyting yarışına katılacak.

"Bu Film Bitmez"de hayatın içinden hikayeler, komedyenler tarafından sahnelenecek.

Bu akşam saat 20.30’da Show TV'de ekrana gelecek ilk bölümde; “Hayvanlar Alemi”, “Futbolcu Pazarı”, “Cinci Hoca”, “Ahirette Buluşalım”, “Figuran Mazlum’un Maceraları” ve “Türkler Aya Çıkarsa” konulu skeçlerle izleyicilere kahkaha tufanı yaşatmak amaçlanıyor.

Bu Film Bitmez'in başarılı oyuncuları oldukça iddialı. Oyuncular, “Bu Film Bitmez kesinlikle hem çok konuşulacak hem de esprileriyle bağımlılık yapacak” diyorlar...

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    rakip olacalarini sanmiom ama, digerleri tatildeyken, izlenir belki..

Bu Film Bitmez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'Bu şarkı burada bitmez' depoda çürür

'Bu şarkı burada bitmez' depoda çürür

Başbakan Erdoğan'ın geliri düşünce suçlularına kalacak 'Bu Şarkı Burada Bitmez' isimli şiir kasetinin 80 bini elde kalmış. Kasetin gelirinden cezaevindeyken Fikret Başkaya da yararlanmış. Başbakan Erdoğan'ın Siirt'te okuduğu şiir nedeniyle cezaevine girmeden önce çıkarttığı şiirlerden oluşan ve gelirini düşünce suçlularına bağışladığı 'Bu şarkı Burda Bitmez' adlı şiir kasetinin 80 bini depoda...
  2. Mahsun Kırmızıgül - Bu Sevda Bitmez

Mahsun Kırmızıgül - Bu Sevda Bitmez

Ben yasaklara değil sevdalara yenildim Ben yıllara değil yalnızlığa yenildim Ben hayata değil tek sana yenildim Benim sana olan bu sevdam bitmez Zincirlere vursalar Zamanı durdursalar Sırtımdanda vursalar Bu sevda bitmez Benim sevdiğim kadar kimse seni sevemez Benden başka hiç kimse uğrunda ölemez İstersen çek git eller kıymetini bilmez Benim sana olan bu sevdam bitmez _____________________
  3. Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta iki yeni yerli film gösterime girdi: 'A.R.O.G' ve 'Muro'. A.R.O.G: Bir Yontmataş Filmi (2008) Yönetmen: Ali Taner Baltacı - Cem Yılmaz Oyuncular: Cem Yılmaz - Ozan Güven - Özge Özberk - Özkan Uğur - Nil Karaibrahimgil - Zafer Algöz - Hasan Kaçan - Muhittin Korkmaz Tür: Komedi Film hakkında: Gora gezegeninde yaşadığı maceradan sonra yanında sevdiği kadın Ceku ile...
  4. Ders Bitmez Dert Bitmez

Ders Bitmez Dert Bitmez

Bir bilseyiz neler çekiyiğ bu ögretmenlerden Derdimiz bitmez, Kalem yetmez. Bir dene Matamatıkçı var: Gelir, bülbül gibin öter Laf aramızda, Bilinmeyen sayıya bazan “x” deyi, bazan “z” Galiba o da ağnayamamış kompleksi. Bir daş atar bize n’olduğunu ağnamayız. Bari haftada bir gün üst üste olsa kurtuluruğ İnadına her güne bir sağat koymuşlar, üç sağatlık dersi. Bizi toğtaya...
  5. Ramiz - Bitmez Bu Sevda 2009

Ramiz - Bitmez Bu Sevda 2009

ramiz bitmez bu sevda 2007 yılında Cem Özkan prodüktörlüğünde albüm çalışmalarına başlayan Ramiz, düşünlerindeki soundu bulmak için uzun bir süre Soundcheck deneme kayıtları yaptı. Müzisyen arkadaşları Bora Uzer’den de fikirler alarak çalışmalarına devam eden Ramiz seksenin üzerinde demo kayıtlarından sonra istediği soundu buldu. 2008 Kasım ayın da albüm kayıtlarına başlayan Ramiz için, Rap...

Sayfayı Paylaş