gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Bu fotoğrafa dikkatle bakın ve hiç unutmayın

Konu, 'Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

BU IBRETLIK fotografa iyi bakin !!!!!!!!!!!!! Fotoğraf her şeyi tüm ayrıntısıyla anlatıyor. Lütfen sadece bakıp geçmeyin.
    Özenle saklayın
    insan o zamani düsününce vede simdiki insanlarin durumuna bakinca gercekten ici parcalaniyor iyi bakin kimin emeklerini bosa harciyoruz

Bu fotoğrafa dikkatle bakın ve hiç unutmayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu fotoğraflar hiç yayınlanmadı...

Bu fotoğraflar hiç yayınlanmadı...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Unutmayın..

Unutmayın..

İnternette dolaşırken bu güzel yazı ile karşılaştım... Ve sizlerle paylaşmak istedim.. Okurken ne kadar da güzel bir yazı dedim... okudum okudum ve en son cümleyi okuduğumda anladım ki öğreneceğim daha çok şey var... Umarım sizlerde benim gibi beğenirsiniz.... Çocuklarınızı iyi yetiştirin. Doğruları söyletin Canı istemediği içiVazoyu kim kırdı dediğinizde ben kırdım diyebilsin....
  3. Bu gece Saatleri Geri Almayı Unutmayın....

Bu gece Saatleri Geri Almayı Unutmayın....

saatler ne zaman geri alınacak saatler neden geri alınır saatler geri alınıyor Melekler. Kış uygulamasına geçtik artık,erkenden hava kararmaya başlayacak bu yüzden saatler geri alınıyor.Kış uygulaması 2011 yılında saatler bu gece geri alınıyor.Saatler her sene ileri-geri alınıyor.Her sene olduğu gibi bu senede saatler geri alınıyor. Saatlerin geri alınması,hayatta sevmediğim 3 şeylerden...
  4. Bu Gece Saatlerinizi Geri Almayı Unutmayın !

Bu Gece Saatlerinizi Geri Almayı Unutmayın !

Bu konu; bu gece saatler 1 saat geri alınacak hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yaz-kış saati uygulaması çerçevesinde saatlerin geri alınması işlemi bu gün sabaha karşı gerçekleştirilecek. İşte detaylar.... Gün ışığından daha fazla yararlanmak amacıyla gerçekleştirilen yaz saati uygulaması, bu gece sona eriyor. Bu gece saat 04.00'de, saatler bir saat geri alınacak. Yaz...
  5. Bu Gece Saatinizi Geri Almayı Unutmayın!

Bu Gece Saatinizi Geri Almayı Unutmayın!

saatler ne zaman geri alınıyor, saatlerin geri alınması, kış saati uygulaması 2013 Sevgili melekler, bu geceyi sabaha bağlayan 04:00'te saatlerinizi 1 saat geri almayı unutmayın! Gün ışığından daha fazla yararlanmak için başlatılan geri saat uygulaması bu gece uygulanacak. Yaz saati uygulaması sona eriyor. Gün ışığından daha fazla faydalanmak için saatler bu gece saat 04.00'de bir saat...

Sayfayı Paylaş