gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bu fotoğraflar hiç yayınlanmadı...

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Bu fotoğraflar hiç yayınlanmadı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...hiç bitmeyen bu sabah...

...hiç bitmeyen bu sabah...

Bu sabah da senden vazgeçtim, bütün sabahlar gibi... güneşin ilk ışıklarına vererek umutlarımı,oyuncak dünyamın kapılarından çıkıp,girdim insan kalabalığına... bu sabah da senden vazgeçtim, kanlı bir gülücük dudağımda... Bu sabah da senden vazgeçtim...insan kalabalıklarında kaybolursam, belki kaybolur diye düşündüğüm içimdeki aşkın,gözlerimde seni aratıyordu insan yüzlerinin tarifsiz...
  2. Bu fotoğrafa dikkatle bakın ve hiç unutmayın

Bu fotoğrafa dikkatle bakın ve hiç unutmayın

BU IBRETLIK fotografa iyi bakin !!!!!!!!!!!!! Fotoğraf her şeyi tüm ayrıntısıyla anlatıyor. Lütfen sadece bakıp geçmeyin. Özenle saklayın insan o zamani düsününce vede simdiki insanlarin durumuna bakinca gercekten ici parcalaniyor iyi bakin kimin emeklerini bosa harciyoruz
  3. Bu fotoğrafın şifresini çözmeliyiz

Bu fotoğrafın şifresini çözmeliyiz

Geçen hafta gazetede kullanmış olduğumuz ve beni çok etkileyen bu fotoğrafın Çanakkale Savaşı günlerinde bir sabah vakti çekildiği söylendi bana. Türkiye'nin her bir yanından vatan savunması için kopup gelen askerler komutanlarıyla birlikte sabah duasındalar bu fotoğrafta. Uzmanların yine bana anlattığı, bu duadan birkaç dakika sonra başlayacak taarruz esnasında fotoğraftaki askerlerin...
  4. Bu Fotoğraflarda Photoshop Yok..

Bu Fotoğraflarda Photoshop Yok..

ilk bakışta photoshop'landığını düşünebileceğiniz fotoğraflar aslında üzerinde hiç oynama yapılmamış gerçek kareler.. . Orijinal boyutta görüntülemek için tıklayın.Orijinal boyut 900x599 Gerçek Boyut İçin Tıklayınız.
  5. hiç bu kadar gülmemiştim

hiç bu kadar gülmemiştim

daha lise 1 deyimmm 15 yaşımdayımm sınıfta uyuz olduğum atta gıcık olduğum hatta sürekli tartıştığım bi kız vardı bir gün buna napabilirim diye düşünürken ewde çekmecede karıştırıyorum tabi allah bilir ne arıyorum ulen bi baktım kare biçiminde bişiler cıvık cıvık muşambamsı bişey içinde üzerini okudum ananmmmmmm prezervatif hahahahahah aldım bunu açtım okadar cıvıkki ıyyyy bu kadar...

Sayfayı Paylaş