gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bu Gece Aklıma Gelmeyecektin

Konu, 'Çöplük' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Bu Gece Aklıma Gelmeyecektin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Kekilli - Bu Gece Aklıma Gelmeyecektin

Murat Kekilli - Bu Gece Aklıma Gelmeyecektin

tüm ışıkları bir bir saklasan Bulurum seni bu gece Cadde cadde Sokak sokak Bu kenti yakarım bu gece Ölümümsün sen benim Ölüm gibi ömrümdesin Elindeyse al kendini benden Bu gece aklıma gelmeyecektin Bu gece düşlerime girmeyecektin Terkedilmiş yaşantımın bir durak ötesindesin Kopartıp al al kendini küflenmiş yüreğimden __________________
  2. Murat Kekilli - Aklıma Gelmeyecektin

Murat Kekilli - Aklıma Gelmeyecektin

Tüm ışıkları bir bir saklasan Bulurum seni bu gece Cadde cadde sokak sokak Bu kenti yakarım bu gece Ölümümsün sen benim Ölüm gibi ömrümdesin Elindeyse al kendini benden Bu gece aklıma gelmeyecektin Bu gece düşlerime girmeyecektin Terkedilmiş yaşantımın bir durak ötesindesin Kopartıp al al kendini küf tutmuş yüreğimden __________________
  3. Bu gece

Bu gece

Sabrımı giyindim sevgili, Ölümlerden ölüm beğendim, ___________________Kelimelerinden anlam çıkardım mutluluklara dair… Sesinden tanır seni sevda alfabesi, Sözcükler sıraya dizilir koca yüreğinin önünde. “Koşun” dedin mi tüm harfler saçlarıma dolanır, Seni herkesten çok ben bilirim yar. Şimdi avuçlarımda cümlelerin “Sen” oldum “ben” e yazıyorum. “Sen” i okuyorum pulsuz mektuplarından...
  4. Bu Akşam Yine Aklımdasın

Bu Akşam Yine Aklımdasın

Zaten hiç çıkmadın ki``Her işimde her düşümde sen varsın.`` Ağlayan bir çocukta seni gördüm bazen, Köşedeki sokak lambasının altında bekledim seni. Karanlıktan gelen ayak seslerinde duydum... Heyecanlandım. Senin gibi konuşan her seste, Aslında,aslında senin gibi olamaz hiç kimse..... Gecenin bir yarısı şirin uykuya dalmak ne güzel, Fakir fukara soframda bir bardak su içmek daha da güzel....

Sayfayı Paylaş