gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Bu gece bir ben daha öldü icimde

Konu, 'Çöplük' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bu gece bir ben daha öldü icimde

paylaşım için teşekkürler canım

3. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Bu gece bir ben daha öldü icimde

emeğine sağlık

Bu gece bir ben daha öldü icimde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Akşam Bir Ben Daha Öldü İçimde..!

Bu Akşam Bir Ben Daha Öldü İçimde..!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ben yaşarken ruhum öldü içimde........

ben yaşarken ruhum öldü içimde........

ben yaşarken ruhum öldü içimde ruhum öldü kibariye ben yaşarken içimde eşimle konuşamıyoruz dinle ya bir insan hiçmi mutlu olamaz nedense herşey üst üste geliyo sinirlerim çok bozuk çok sevdiğim eşim beni hiç anlamıyo...varsa yoksa ailesi ve kendi karaları..biryandan annemidüşünüyorum aramız açık ama özlüyorum ve annem çok üzgün...insanlar zaten bi tip!!!!offf ölmek istiyorum bazen..ya içim...
  3. Bu Gece Bir Ben daha ÖLDÜ içimde SEN Yaşayabilesin diye

Bu Gece Bir Ben daha ÖLDÜ içimde SEN Yaşayabilesin diye

Bu Gece Bir Ben daha ÖLDÜ içimde SEN Yaşayabilesin diye Kurşuna dizdim Tüm yalanları Eğilip dudağından ÖPTÜM sessizce Yüreğime gömdüm Bende Kalanları Biraz daha Eksildin hayatımdan Gülen gözlerinin yerini GÖZYAŞI aldı Hüzün biçtin Nadasa bıraktıgın akşamlarda Hasat mevsiminde AŞK Sonraya kaldı Biliyorum "Birşeyim yok iyiyim" Desende Bu günlerde 2 Soru...
  4. Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışması İçin Bu Gece Ekran Başına !

Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışması İçin Bu Gece Ekran Başına !

ben bilmem eşim bilir ben bilmem eşim bilir yarışma Sevgili melekler, yeni yayın döneminin en ilginç programlarından biri olacağa benzeyen Ben Bilmem Eşim Bilir yarışması bu gece ekranlara geliyor. Dört çiftin yarışacağı yarışma programını İlker Ayrık sunacak. İşte yarışmanın detayları.. :) Dört çiftin kıyasıya yarışacağı programda, çiftlerin birbirlerini ne kadar tanıdıkları eğlenceli...

Sayfayı Paylaş