gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

bu gece düğün var

Konu, 'Magazin' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç bu gece evleniyorlar. Binbir Gece' dizisindeki aşklarını gerçek hayata taşıyan Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, bugün evleniyor. Düğün için özel olarak 07.08.09 tarihini seçen çift Les Ottomans Otel'de görkemli bir törenle dünya evine girmeye hazırlanıyor. 300 kişilik davetiye bastıran çift sade ama şık bir düğün yapacak. Balayı da Maldivler'de olacak.

bu gece düğün var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi Tayfur -  bu gece düğün var

Ferdi Tayfur - bu gece düğün var

bu gece dugun var karsi ki evde sevdigin yok artik penceresinde o simdi ellere gelin mi gidecek bilmem baskasini nasil sevecek beyaz gelinligi kara bence ellerde olmasi bana iskence kahreder yanarim boyle her gece bilmem baskasini nasil sevecek tertemiz gunahsiz sevginiz vardi gozleriniz sevgi dolu bakardi simdi bana yalniz hayali kaldi bilmem baskasini nasil sevecek
  2. Bu gece

Bu gece

Sabrımı giyindim sevgili, Ölümlerden ölüm beğendim, ___________________Kelimelerinden anlam çıkardım mutluluklara dair… Sesinden tanır seni sevda alfabesi, Sözcükler sıraya dizilir koca yüreğinin önünde. “Koşun” dedin mi tüm harfler saçlarıma dolanır, Seni herkesten çok ben bilirim yar. Şimdi avuçlarımda cümlelerin “Sen” oldum “ben” e yazıyorum. “Sen” i okuyorum pulsuz mektuplarından...
  3. Bu Düğün Başka Bir Düğün...

Bu Düğün Başka Bir Düğün...

Bu Düğün Başka Bir Düğün... Rabbimin rahmet kapılarını aralayıp ebediyete intikal ederek, İlahi makamdaki, düğününü yaşayan çok değerli eşim için; İnnalillahi ve inna ileyhi raciun! Mademki bu dünya bir sürgün yeridir, Mademki ölüm ebedi vuslatın giriş kapısıdır, Öyleyse bir kere daha anlıyorum her...
  4. Oktay Kaynarca Düğün Resimleri var mı bu sitede

Oktay Kaynarca Düğün Resimleri var mı bu sitede

Arkadaşlar duydum ki Oktay Kaynarca evlenmiş acaba kiminle evlendi merak ediyorum birde Oktay Kaynarca Düğün Resimlerini paylaşırsanız çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş