gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Bu gece Saatleri Geri Almayı Unutmayın....

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

saatler ne zaman geri alınacak saatler neden geri alınır saatler geri alınıyor Melekler. Kış uygulamasına geçtik artık,erkenden hava kararmaya başlayacak bu yüzden saatler geri alınıyor.Kış uygulaması 2011 yılında saatler bu gece geri alınıyor.Saatler her sene ileri-geri alınıyor.Her sene olduğu gibi bu senede saatler geri alınıyor. [​IMG]

Saatlerin geri alınması,hayatta sevmediğim 3 şeylerden birisi Melekler.İleri alınsın ona bir şey demiyorum ama geri alınması beni bitiriyor.Tüm moralim alt üst oluyor.Bir insanın dünyası nasıl yıkılır,hayalleri nasıl suya düşer işte o derece psikolojik sıkıntıya giriyorum ben.Eminim benim gibi düşünen binlerce melek vardır.Ama dünyanın kanunu bu.Biz kışın erkenden havanın kararmasıyla dışarıda üşümeye mahkum insanlarız.Hafta sonları hem soğuğun hemde yağmurun altında erken kararmış bir sokakta yürümeye mecburuz arkadaşlar.

Taa ki bahar gelince,saatler ileri alınınca bu psikolojiden kurtulur bu seferde bahar sendromu yaşamaya başlarız.Biz tembelleşiriz o zaman.Ne garip yaratıklarız insan olarak.Neyse sadede gelelim,bu gece kış saatine kavuşuyoruz.Sevinmek isteyen sevinsin Melekler ama ben üzülüyorum çünkü eve geç gelmiş olacağım...

Bu gece yani 30 ekime girdiğimiz gece 30 ekim 04:00'te (cumartesiyi pazara bağlayan gece) saatler bir saat geri alınacak.Kış saatimiz hayırlı olsun..

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    aaa haberim yoktuuu bu gecemii alıyoruzzz ay amann uzun kış geceleri başladı deseneee:S
    haber için sağol canım

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aynen çok pis moralim bozuldu :D

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    aaa 4 temi alcaktık ben biraz erken almışım :D:D ama iyi oldu bu canım :D:D

5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    lo kim kalkacak 4 dee saçmalığa bak tamam alırık işte bide saat vermişler 4 de alın aha ben 1 de alıcım nolucakkk alla alla hahaha

Bu gece Saatleri Geri Almayı Unutmayın.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güncel hotmail geri alma

güncel hotmail geri alma

hotmail geri alma hotmail geri almak alma 2010 güncelle Artık hotmail adresinizin başına bir hal gelirse gitmeniz gereken adres şu: http://support.msn.com/eform.aspx?productKey=passport&page=support_home_options_form_byemail&ct=eformts Ama bu sayfada msn ne yazıkki şu anda Türkçe olarak hizmet vermiyor.Bundan dolayı önce bu sayfada yapmanız gerekenleri görelim. Aşagıdaki...
  2. Saatinizi 1 Saat İleri Almayı Unutmayın!

Saatinizi 1 Saat İleri Almayı Unutmayın!

saat 1 saat ileri alma ileri alma 2011 resmi sampiyon fenerbahce Önemli bir bilgiyi hatırlatmak istiyorum.. Gün ışığından daha fazla yararlanılması ve elektrik enerjisinin aydınlatmada kullanılan bölümünden tasarruf sağlanması amacıyla uygulanan yaz saati uygulamasına, 27 Mart 2011 Pazar gününü 28 Mart 2011 Pazartesi gününe bağlayan gece, saatler 03.00'te bir saat ileri alınarak...
  3. Facebook Hesap Geri Alma

Facebook Hesap Geri Alma

Facebook Hesap Geri Alma nasıl oluyor bana kim yardımcı olacak bir an önce olsun
  4. Bu Gece Saatlerinizi Geri Almayı Unutmayın !

Bu Gece Saatlerinizi Geri Almayı Unutmayın !

Bu konu; bu gece saatler 1 saat geri alınacak hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yaz-kış saati uygulaması çerçevesinde saatlerin geri alınması işlemi bu gün sabaha karşı gerçekleştirilecek. İşte detaylar.... Gün ışığından daha fazla yararlanmak amacıyla gerçekleştirilen yaz saati uygulaması, bu gece sona eriyor. Bu gece saat 04.00'de, saatler bir saat geri alınacak. Yaz...
  5. Bu Gece Saatinizi Geri Almayı Unutmayın!

Bu Gece Saatinizi Geri Almayı Unutmayın!

saatler ne zaman geri alınıyor, saatlerin geri alınması, kış saati uygulaması 2013 Sevgili melekler, bu geceyi sabaha bağlayan 04:00'te saatlerinizi 1 saat geri almayı unutmayın! Gün ışığından daha fazla yararlanmak için başlatılan geri saat uygulaması bu gece uygulanacak. Yaz saati uygulaması sona eriyor. Gün ışığından daha fazla faydalanmak için saatler bu gece saat 04.00'de bir saat...

Sayfayı Paylaş