Bu gece sen yoksun

Angel_tears

Yeni Üye
Üye
Bu gece sen yoksun
16lf2.jpg

yeniden başlıyor gece ama sen yine yoksun lanet olsunnnn...
yokoluşumsun,karanlığımsın...
neydi beni sana çeken,neydi sende kaybolmama sebep ?neden herşeyden vazgeçerken sende tutuklu kalıyorum?neden hayat bile benden geçmişken senden kopamıyorum?
olmuyor ...seni unutmayı,bu aşkı yok etmeyi başaramıyorum. bin defa denedim ve bin defa geri döndüm sensizliğin çamurlu sokaklarından...yok başaramadım,başaramıyorum.hüzünümsün,yokoluşumsun, hayatımın anlamı olarak seni seçmişken sen benim hayatımın sonusun...
hergün doğpan güneş birkez daha diriltiyor içimdeki seni ve sensizliği.seni arıyorum.seni özlüyorum.kokusunu bilmediğim tenini ,bakışlarının sıcaklığını,dudaklarından dökülen her sözcüğü özlüyorum ben...
seni özlüyorum.çok özlüyorum.hetşeydesin,herkestesin...ne yana kaçsam sen varsın.ne yöne gitsem benden önce gidiyor ve beni bekliyorsun sanki.senden kaçmak istedikçe hayalinin tuzağına düşüyorum ey sevgili...ben yapamıyorum.alışamıyorum ...alışmak istemiyorum...istemiyorum.
gözüm kapıda hani olurda belki geri gelirsin diye...kulağım çalmasını istediğim telefon sesinde belki sesini duyarım diye...bu şehirde herşey yerli yerinde sevgili.yok yok tek eksiğimiz sensin...bir sen yoksun.birde benliğim.gel be sevgili.
gel be bitanem.umutlarım tükenmeden,hayallerim yarım bırakmadan,sabır testisi dolmadan gel sevgili.ben yine bıraktığın yerdeyim.aynı sokakta,aynı bankta.belki gelirsin diye gitmiyorum bir yere.gelirsen seni beklediğimi gör diye burdayım,aynı yerdeyim sevgili...bıraktığın yerde.
gel ...hüzün kokan hayalim.gel ...sensiz olmuyor yapamıyorum.
bıraktığın sokakta,bıraktığın bankta seni bekliyorum.belki gelirsin diye gözüm yolda,umutlarım ayakta seni bekliyorum...

GELİŞLERİN ÖLÜMDÜR YÜREĞİME OYSA HASRETİM GELECEĞİN GÜNE...

Geri