gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bu gece sen yoksun

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

[​IMG] yeniden başlıyor gece ama sen yine yoksun lanet olsunnnn...
    yokoluşumsun,karanlığımsın...
    neydi beni sana çeken,neydi sende kaybolmama sebep ?neden herşeyden vazgeçerken sende tutuklu kalıyorum?neden hayat bile benden geçmişken senden kopamıyorum?
    olmuyor ...seni unutmayı,bu aşkı yok etmeyi başaramıyorum. bin defa denedim ve bin defa geri döndüm sensizliğin çamurlu sokaklarından...yok başaramadım,başaramıyorum.hüzünümsün,yokoluşumsun, hayatımın anlamı olarak seni seçmişken sen benim hayatımın sonusun...
    hergün doğpan güneş birkez daha diriltiyor içimdeki seni ve sensizliği.seni arıyorum.seni özlüyorum.kokusunu bilmediğim tenini ,bakışlarının sıcaklığını,dudaklarından dökülen her sözcüğü özlüyorum ben...
    seni özlüyorum.çok özlüyorum.hetşeydesin,herkestesin...ne yana kaçsam sen varsın.ne yöne gitsem benden önce gidiyor ve beni bekliyorsun sanki.senden kaçmak istedikçe hayalinin tuzağına düşüyorum ey sevgili...ben yapamıyorum.alışamıyorum ...alışmak istemiyorum...istemiyorum.
    gözüm kapıda hani olurda belki geri gelirsin diye...kulağım çalmasını istediğim telefon sesinde belki sesini duyarım diye...bu şehirde herşey yerli yerinde sevgili.yok yok tek eksiğimiz sensin...bir sen yoksun.birde benliğim.gel be sevgili.
    gel be bitanem.umutlarım tükenmeden,hayallerim yarım bırakmadan,sabır testisi dolmadan gel sevgili.ben yine bıraktığın yerdeyim.aynı sokakta,aynı bankta.belki gelirsin diye gitmiyorum bir yere.gelirsen seni beklediğimi gör diye burdayım,aynı yerdeyim sevgili...bıraktığın yerde.
    gel ...hüzün kokan hayalim.gel ...sensiz olmuyor yapamıyorum.
    bıraktığın sokakta,bıraktığın bankta seni bekliyorum.belki gelirsin diye gözüm yolda,umutlarım ayakta seni bekliyorum...

GELİŞLERİN ÖLÜMDÜR YÜREĞİME OYSA HASRETİM GELECEĞİN GÜNE...

Bu gece sen yoksun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Bu Gece Sen Daha Güzelsin

Kayahan - Bu Gece Sen Daha Güzelsin

Ay ışığında saçların Dalgalı denizler gibi Gece öyle güzel Öyle ki Sessiz Sakin Yalnız bizim Ve sen canım bu gece Daha güzelsin Dönüyor başım yine Yine başım dönüyor Güzelliğin bebeğim bu gece Beni sarhoş ediyor Ay ışığında gözlerin Parlayan yıldızlar gibi Gece öyle güzel Öyle ki Sessiz sakin yalnız bizim Ve sen canım bu gece Daha güzelsin
  2. Yalın - Sen Dönmeden Uyumam Bu Gece

Yalın - Sen Dönmeden Uyumam Bu Gece

uygun bir gökyüzü bulup parlamalıyım yangın bir aşka atılıp kor olmalıyım mutluluk yürekli olana yakışır ben sevdiysem buna kim karışır onlar buna dümdüz delilik diyorlar deli kalp sesinin izinde bilmiyorlar yorulmadan hangi tepe aşılır ben sevdiysem buna kim karışır isteyipte söyleyemediğim çok şey var sen dönmeden uyumam bu gece düşün bi benden başka gerçeğin mi var sen dönmeden uyumam bu...
  3. Kar Yağıyor bu Şehire!.. Ve Sen Yoksun

Kar Yağıyor bu Şehire!.. Ve Sen Yoksun

Senden ayrılalı kaç yıl oldu, kaç asır geçti, kaç yaz, kaç kış, kaç gün, kaç ay..? Saymadım.. Sen giderken ardında bir dağbaşı yalnızlığı bıraktın bana. Bir çöl ıssızlığı, yokluğun kimsesizliğim oldu, yokluğun kederim, söyle şimdi ben nerelere giderim… Yağmurlar bu şehre kızgın artık, yağmıyor sokaklara… Şimdi kar içinde bedenim, buza döndü dünya... Sen gittin kar yağıyor bu şehire! Ve ben...
  4. Sen Bana Yetimsin Bu Gece..

Sen Bana Yetimsin Bu Gece..

Sen bana yetimsin bu gece Ben sana Öksüz. Savurduğum saçlarımın kokusunda kalmış Ay ışığı; Ben ay’a dönmüşken yüzümü ,düşün ardı sıra kopmuş fırtınalar Sırtımdan vurulmuşa dönmüşüm habersiz uykularda kırmızı şaraplar içmiş yüreğim… Haram kokuyor tenim Şehre ışık vurunca ilk ben senden yanayım yar, dağların melteminde; Sen bana düşsün bu gece Ben sana gerçek. Uçurumun...

Sayfayı Paylaş