gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Bu Gelin Saçları Hem Çok Şık Hem Çok Moda.....

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Şık Gelin Saçları Modelleri Moda Gelin Saçları

Düğüne az kaldı, nasıl bir gelin saçı yaptırsam diye telaşa düşmeyin kızlar. Bu senede topuz modelinin öne çıktığı gelin saçı modellerini siz için hazırladık.Unutmayın bu sene sadelik ve doğallık ön planda olacak. Hadi hep beraber bakalım da içimiz açılsın..En şık ve moda gelin saçı modelleri burada....

Bu Gelin Saçları Hem Çok Şık Hem Çok Moda..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Blue Jeanlar hem asi hem çok şık

Blue Jeanlar hem asi hem çok şık

HEM ASİ HEM ÇOK ŞIK Blue jean ya da daha çok söylenen adıyla kot pantolon genç yaşlı herkesin vazgeçilmez giyeceği. Elbette gösteri dünyasının ünlülerin de... Bazen günlük yaşamda bazen katıldıkları bir davette bazen de bir fotoğraf çekiminde kot pantolonla görüntüleniyor ünlüler. İşte "asla kot pantolonumdan vazgeçmem" diyen bu giysile hem çok asi hem de çok seksi görünen...
  2. Marjinal misiniz?Hem de bu kadar!!!(Çok çok değişik çantalar)

Marjinal misiniz?Hem de bu kadar!!!(Çok çok değişik çantalar)

Marjinalim ,değişiğim,bende olan hiçkimsede olmamalı ve olamaz , her zaman en değişik ben olmalıyım mı diyorsunuz?Marjinallik,ve değişiklik adına herşeyi yapıyor musunuz meleklerim?E bakın bakalım bu çantaları taşıyacak ve kullanacak kadar marjinal misiniz?
  3. Hem moda,hem şifa

Hem moda,hem şifa

Takmaktan hoşlandığınız ve size şıklık veren bu taşlar aynı zamanda sağlığınızada büyük faydada bulunuyorlar.İşte sizler için bulduğum o taşların sağlık açısından önemi... Kadınlar; metabolik faaliyetleri düzenlediği şarta bağlı olmadan sevgi cesaret ve şans verdiği kolesterolü dengelediği ve çok sayıda fayda sağladığı öne sürülen şifalı taşlara yoğun ilgi gösteriyor. Kadınlar...
  4. bu çantalar hem klasik hemde çok şık kızlar ben çok beğendim sizde bakın :)

bu çantalar hem klasik hemde çok şık kızlar ben çok beğendim sizde bakın :)

vakko çanta modelleri,vakko yeni sezon çantalar,vakko çantalar,vakko çanta modelleri ve fiyatları,vakko çanta 2011
  5. Çerçeveli duvar rafları hem çok şık hem çok farklı

Çerçeveli duvar rafları hem çok şık hem çok farklı

Çerçeveli duvar rafı Duvar rafı modelleri Dekorasyonda farklılığı seviyorsanız çerçeve dolu duvarlar ile farklı ama hoş bir görünüm elde etmeniz mümkün. Çerçeveli duvar rafı modelleri de oldukça farklı ama modern bir görünüme sahip.

Sayfayı Paylaş