gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

bu gelınlıkler çok güzel arkadaşlar

Konu, 'Çöplük' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

gelinlikler gelınlıkler 2111 gelinlik modelleri

[​IMG]:photo:

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bu gelınlıkler çok güzel arkadaşlar

Bu gelinliklerde cok güzel ama ben bir kere bir dergide gördüm birtane dedim iste bu benim gelinligim. Simdiye kadar ondan fazla hosuma giden olmadi :)

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bu gelınlıkler çok güzel arkadaşlar

Çok güzeller gerçekten, eline sağlık...

Ben gelinliğimi bir modacıya diktirmiştim, biraz pahalı olmuştu kabul ediyorum ama harikaydı... Ne güzeldi ya şimdi aklıma geldi anılar :)

bu gelınlıkler çok güzel arkadaşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BU Ceketler Çok Güzel

BU Ceketler Çok Güzel

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bu havlu kenarları çok güzel

Bu havlu kenarları çok güzel

ağır havlu kenarı örnekleri ağır havlu kenarları en kenarları oyaları agır örnekleri İnternette kız kardeşime ve erkek kardeşlerime şimdiden çeyiz hazırlığına başlayan annem için havlu kenarları bakıyorduk.Ben bazılaırnı o kadar çok beğendim ki bilgisayarımda bir dosya açıp içine ekledim:)Örnek çıkarıp yapacağımdan değil çok hoş göründükleri için saklama gereği duydum:Dİlerde kendimi...
  3. Bu Gelin Ayakkabıları Çok Güzel

Bu Gelin Ayakkabıları Çok Güzel

gelin ayakkabıları, 2011 sezon, evlilik, taşlı ayakkabı, modellerini buradan bulabilirsiniz Bu şık gelin ayakkabıları siz meleklerle paylaşıyorum. Ben çok beğendim bakalım sizlerde beğenecek misiniz?
  4. Bu lavabolar çok farklı ama çok güzel

Bu lavabolar çok farklı ama çok güzel

Lavabo modelleri Desenli lavabolar En beğendiğim lavabo tipi çanak lavabolar. Çok yaygın bir şekilde lavabo rengi beyazsa da bazen tasarımcılar farklılık yaratmak adına yeni çalışmaalr yapıyorlar. bunlarda onlardan biri. Ben her birini ayrı beğendim ama en çok çanak lavaboyu beğendim. buyrun meleklerim tasarım lavabo modelleri

Sayfayı Paylaş