gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bu Gelinliklerin Modası Hiç Geçmez

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Herşeyin olduğu gibi gelinliğinde bir modası var ve her sezon her mevsim değişir...Ama bazı gelinliklerin modası hiç geçmez ve nezeman hangi mevsimde hangi sezonda evlenirseniz evlenin bu gelinlikleri giyebilirsiniz... İşte bende sizler için meleklerim modası hiç geçmeyecek ve herzaman gözde olacak gelinlik modellerini seçtim. Bu gelinliklerle her dönem en güzel gelin siz olacaksınız :tik:

2. SEVİL&İ

SEVİL&İ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    emegine saglık canım

3. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
  4. despina

despina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler canım harikalar :)

Bu Gelinliklerin Modası Hiç Geçmez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pantolonlu gelinlik modası!

pantolonlu gelinlik modası!

Yeni sezon gelinlikleri Londrada sergilendi. Yılın en büyük yeniliği gelinliklerde kullanılan pantolonlar oldu. Londrada düzenlenen, evlilik hazırlığı yapan kişilerle bütün dünyadan ünlü gelinlik firmalarının katıldığı The National Wedding Show, bu yıl hazırlanan pantolonlu gelinlik modelleriyle dikkat çekti. 17 ülkeden 600ün üzerinde müşterisine toptan ürün veren Mexemin her yıl düzenlenen...
  2. Pantolonlu Gelinlik Modası

Pantolonlu Gelinlik Modası

Yeni sezon gelinlikleri Londrada sergilendi. Yılın en büyük yeniliği gelinliklerde kullanılan pantolonlar oldu. Londrada düzenlenen, evlilik hazırlığı yapan kişilerle bütün dünyadan ünlü gelinlik firmalarının katıldığı The National Wedding Show, bu yıl hazırlanan pantolonlu gelinlik modelleriyle dikkat çekti. 17 ülkeden 600ün üzerinde müşterisine toptan ürün veren Mexemin her yıl...
  3. kazağın modası hiç geçmez

kazağın modası hiç geçmez

Kış aylarında en gözde kıyafetler kazaklar. Gömlek üstüne giyilenler, klasik modeller, uzun modeller, kısa modeller, rengarenk desenli modeller. Bunları hepimiz alıyor ve giyiyoruz zevklerimize göre. En iyileri hak eder kadınlar. Kırmızı kazak aldım 3 tane geçenlerde. Farklı desenler modellerde ama üçüde kırmızı. Benim en büyük ve güzel tutkum kırmızıdan yana. Çok yakıştırdım kendime ve...
  4. Renkli gelinlik modası

Renkli gelinlik modası

renkli gelinlik modası 2012 renkli gelinlik modelleri hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Alışılagelmiş beyaz gelinlik modelleri, günümüzde rengini beyaz değilde daha başka renklere bıraktı Melek'lerim. Klasik gelinlik modelleri beyaz olur elbette ki beyaz diyince gelinlik gelir akla, gelinlik diyincede beyaz gelir... Lakin yeni gelinlik modası bambaşka renklerde karşımıza çıkıyor...
  5. Tesettürlü gelinliklerde 2013 modası

Tesettürlü gelinliklerde 2013 modası

Bu konu; 2013 tesettürlü gelinlikler ile ilgili bilgiler vermektedir. Yeni sezon gelinliklerin her biri birbirinden güzel. Evlenecek olan meleklerimizin rüyalarını süsleyen bu güzel gelinliklere 2013'te hem sadelik hem de gösteriş bir arada sunulmuş. Tesettürlü gelinliklerin kendilerine has gizemleri ve güzellikleri de dikkat çekmeye devam ediyor. Tesettürlü meleklerimiz bu yaz evlilik...

Sayfayı Paylaş