gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

. Bu göbek nasıl gidecek?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Göbeklenme sorunu yaşayanlar çok umutsuz. Bu göbek nasıl gidecek. Nasıl eriteceğim. işte bu dert pek çok ev hanımında var. Çocuk doğurmuş ev hanımlarının birçoğu da gene göbeklenmeden dertli. Bu göbek nasıl erir demeyin. bakın hayatımızda neler göbeği kolayca eritmekte faydalı. Hiç dikkat etmediğimiz ayrıntılar bizi başarıya ulaştırabilir.

Bakın neler göbeği eritiyor :

Bol bol yokuş çıkmak, dik yerlere tırmanmak, yamaç çıkmak,
    Merdiven çıkmak. Hergün mesela 6 katlı merdiven çıkın inin bunu birkaç defa tekrar edin. asansörden kimseye fayda yok. Elinizde yükünüz varda onu çıkarın asansörle ama siz tekrar inin çıkın.
    Üşenmeyin.
    Zaten üşendiğiniz için göbeklendiniz. :D
    Bunu Unutmayın derim..:)

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ben asansörü hiç sevmem annemin bi arkadaşı var 6.katta merdivenle çıkıp iniyorum:D

. Bu göbek nasıl gidecek? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu ne göbek derlersee

bu ne göbek derlersee

işte bu soruya verilen cevaplarr:laugh::laugh::laugh: -bunun sayesinde suyun üstünde kalabiliyorum ben. -bu beni kışın soğuktan, yazın susuzluktan koruyor. - bilmem, bu ne göbek? - ha, ne, hangisi? - göbek değil bu sarkan göğüs kaslarım.. -göbek değil bu fil kafası hortumuda aşşağıda* - bakiim... bu insan göbeği... - gobek degil o , yumusak kas . metabolizma...
  2. Doğum sonrası bu göbek yağları nasıl gidecek?

Doğum sonrası bu göbek yağları nasıl gidecek?

sezeryan sonrası göbek nasıl eritilir sezeryandan sonra göbek nasıl eritilir sezeryan göbeği göbeği erir doğum sonrası Ahh şu göbek yağları ne yesek birikiyor bel ve karın çevresinde ve kıyafetlerimizi giydiğimizde ondan burdan birde yağların pörtlemesi yokmu:D Hamilelik boyunca normal olarak alınan kilolar doğum sonrası her anneyi depresyona kadar götürüyor.İşte sizlere eğer doğum yaptıktan...
  3. bu sezaryen göbeği nasıl gidecek :(

bu sezaryen göbeği nasıl gidecek :(

Hamileliğim boyunca 9 ayda aldığım kilonun 9 ayda gideceğine inandım hep.Ahhe olanların abarttığını ve dikkat etmediklerini düşündüm ama şimdi de ben veremiyorum bu kiloyu.Gerçi aşırı kilom yok ama şu sezaryen göbeği bir türlü gitmiyor. Spor yapmaya başladım, 2 k,lo fazlam kaldı ama acaba bu göbek ne zaman gider ? :((
  4. Bu Alışkanlıklar Göbek Yapıyor!

Bu Alışkanlıklar Göbek Yapıyor!

göbek yağlanması, göbek yapan alışkanlıklar, diyet hataları Sevgili melekler, diyet yapanların eritmekte en zorlandıkları bölge hiç kuşkusuz bel çevresi ve göbek civarıdır. Bu bölgelerde artan yağlanmalar aynı zamanda sağlık açısından da büyük risk taşır. Peki diyet yapmaya çalıştığınız halde neden bel ve göbek çevresini eritemiyorsunuz? Belki de yanlış uygulamalar bu yağlardan...
  5. Bu baharatlar göbek eritiyor!

Bu baharatlar göbek eritiyor!

Göbek eritmek için mekik çekmek veya bazı aletlerle karın kası egzersizleri yapmak ise göbeğinizi eritmek yerine karın kaslarınızı çalıştırır. Çünkü karın kasları ile bu kasların üzerinde bulunan yağlar birbirinden bağımsızdır. Yani diyet yapmazsanız ne kadar mekik çekerseniz çekin göbeğiniz erimeyecektir. Göbeğinizi eritmek ve daha ince bir bede mi kavuşmak istiyorsunuz? Yanıtınız evet ise...

Sayfayı Paylaş