gebe
  1. Bu gün anneler günü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye üzgün tarafından paylaşıldı.

Bugün anneler günüydü kizim bana hediye almak istemis aldi ama babasi kizimin kalbini kirdigi icin ona hediyeyi iyade etmesini benim icin düsünmüs olman bile beni cok mutlu etti dedim ve sustu ama ben esime cok kirildim hicmi deyerim yokmus diye dösünüyorum benim icin önemli olan kizimin gururuydu hediyenin önemi yoktu?

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    bencede sıcak bi öpücük bile herşeye yeter anneler için ....:asskim:

Bu gün anneler günü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu gün dünya tiyatrolar günü

Bu gün dünya tiyatrolar günü

Dünya Tiyatro Günü 1961’de Uluslararası Tiyatrolar Birliği (International Theatre Institute) tarafından yaratıldı. Her yıl 27 Mart günü ITI merkezleri ve dünya çapında tiyatro grupları tarafından kutlanmaktadır. Pek çok ulusal ve uluslararası etkinlik kutlamalarda yer almaktadır. En önemli etkinliklerden biri, dünya çapında başarı kazanmış bir tiyatro oyuncusu , yönetmeni veya yazarın...
  2. Bu Gün Benim En Mutlu Günüm

Bu Gün Benim En Mutlu Günüm

Merhaba meleklerim şu an inanın mutluluktan ölebilirim :)O kadar güzel bir haber aldım ki heyecandan kalbim duracak sandım.Şimdi söyleyeceğim size belki basit gelecek ama benim için gerçekten ölüm kalım meselesiydi. Bilenler bilir ben ünide okuyorum ve maalesef bir sene uzatmıştım okulu.5. senemdi bu sene ve bu sene de uzarsa 6 ya uzayacaktı.Sınav sonuçları açıklandı ve ne yazıkki ben 2...
  3. Sihirli Annem 2011 bu gün yeniden başlıyor

Sihirli Annem 2011 bu gün yeniden başlıyor

sihirli annem yeniden başlıyor sihirli annemde eda öldü mü annemde eda ya ne oldu sihirli annem 2011 bu gün başlıyor, yeni bölümü, sevilen dizinin tazecik bölümleri hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Bir televizyon klasiği haline gelen, 5 yıl önce bittiği halde eski bölümleri hala beğeni ile izlenen efsane dizi Sihirli Annem bu gün yine ekranlarda yeni bölümü ile geliyor Melek'ler:)...
  4. Anneler günü

Anneler günü

Anneler günü mayısın kaçında?
  5. anneler günü 2013 yılında hangi gün

anneler günü 2013 yılında hangi gün

İyi akşamlar.Anneler günü 2013 tarihi nedir.Önümüzde ki yıl anneler günü ne zaman bu kez kaçırmak istemiyorum, telime kaydedeceğim de. :D

Sayfayı Paylaş