gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bu Gün Benim En Mutlu Günüm

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Merhaba meleklerim şu an inanın mutluluktan ölebilirim :)O kadar güzel bir haber aldım ki heyecandan kalbim duracak sandım.Şimdi söyleyeceğim size belki basit gelecek ama benim için gerçekten ölüm kalım meselesiydi. Bilenler bilir ben ünide okuyorum ve maalesef bir sene uzatmıştım okulu.5. senemdi bu sene ve bu sene de uzarsa 6 ya uzayacaktı.Sınav sonuçları açıklandı ve ne yazıkki ben 2 dersten kalmıştım ve maalesef 2 dersten kalınca hiçbir telafisi yok yani 1 dönem uzuyor.Ama bu gün bir daha baktım notlara.Nasıl oldu bilemiyorum ama hoca notumu değiştirmiş ve ben geçmişim.Gözlerime resmen inanamadım ya o kadar mutlu oldum ki bu gün beni bundan daha mutlu edecek bir haber gelemezdi.

Rabbim dualarımı kabul etti.Çok şükür çok şükür beni yaradana o kadar dua ettim ki.Artık daha güzel bakıyorum geleceğe.Bu sene bitecek okulum.Herkesi ama herkesi çok seviyorum.....

EnCey bunu beğendi.
  2. kalem&yaprak

kalem&yaprak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim o kadar çok sevindim ki anlatamam, geçemeseydin de üzülmeni istemezdim sadece 1 dönem uzayacaktı sen zaten yüzüp yüzüp kuyruğuna gelmiştin canım benim tebrikler

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Sevincimi paylaştığın için çok teşekkür ederim canım.O bir dönemin bile benim için hayatı önemi var çünkü 1 dönem uzaması demek atamam 6 ay gecikecek demekti.Allah yüzüme güldü şükürler olsun :)

4. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Hayalim ,canım gözün aydın bebeğim..İnan sana yakın sevinmişimdir bir tanem..Hayırlı olsun,tebrikler güzelim..Herşeyin hayırlısını gönlüne göre versin RABBİM..:asskim:
    Darısı benim oğluşumun başına ve tüm okuyanların başına...

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Amin ablacım amin darısı tüm mezuniyet bekleyenlerin başına Rabbim dara düşen herkese yardım etsin inşallah.Saolasın canım ablam.

6. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Hayal;
    hayırlı olsun inşallah okulunu bitirirsin herşeyin hayırlısıyla cnm

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Saol çatlakçım çok teşekkür ederim :)

8. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Gözün aydin canim.

Umarim senin icin Hayirli ugurlu olur hersey...

9. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Oyy kardeşim benim yaa tebrik ederim bence hakkındı valla çok şükür geçtin ya:)))İnşallah herşey daha güzel olacak senin için ve dilerim öylede olur:) BAŞARILARININ DAİMİ OLMASI dileğiyle canım kankamm:):):):)

BU PASTAYI hakkettin:D

10. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    çoks sevindim senin adına canım yalnız kalsaydın bukadar üzme kendini derdim hayyatta herşeyin bir telefisi var yeterki sağlığın yerinde olsun canım tebrik ederim

11. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ay canım benim çok sevindim aman değişiklik olmasın devam et okumak çok güzel birşey bitanem devam

12. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Saol tatlım umarım hepimizin öyle olur çok teşekkür ederim :)

13. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Oyy bitanecim benim dualarınızla geçtim canım kardeşim.Pasta senin kadar olmasa da çok tatlı canım benim.Teşekkür ederim.

14. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    hayırlısı buymuş demekki saol Hurhurcum :)Çok teşekkürler.

15. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Saol tatlım inşallah öyle olur.Çok teşekkür ederim :)

Bu Gün Benim En Mutlu Günüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meleğimin en mutlu günü!!!!!

Meleğimin en mutlu günü!!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bu gün dünya tiyatrolar günü

Bu gün dünya tiyatrolar günü

Dünya Tiyatro Günü 1961’de Uluslararası Tiyatrolar Birliği (International Theatre Institute) tarafından yaratıldı. Her yıl 27 Mart günü ITI merkezleri ve dünya çapında tiyatro grupları tarafından kutlanmaktadır. Pek çok ulusal ve uluslararası etkinlik kutlamalarda yer almaktadır. En önemli etkinliklerden biri, dünya çapında başarı kazanmış bir tiyatro oyuncusu , yönetmeni veya yazarın...
  3. Bu benim en sevda halim...

Bu benim en sevda halim...

Öyle bir yerdeyim ki... Neye hasret kaldığımı unutuyorum bazen... Neye canım sıkılmıştı? .. Neye kızmıştım? .. Uyuyor muydum? .. Uyanmış mıydım? .. Bu pantolonu dün de giymemiş miydim? .. Bilmem... Belki... Garip bir duyguya tutsak olmuş durumdayım... Bu benim en sevda halim... Bu benim sensiz halim... Bu benim adam halim... Olur böyle... Olur... Defalarca kalem demek gibi......
  4. bu gün en sıkıcı gün!

bu gün en sıkıcı gün!

Bu günü en sıkıcı gün ilan ediyorum katılanlar el kaldırsın diycem kaldırcak kimsede yok püfffff...........bu günkü kadar boş görmemiştim bu forumu :pasi:napsak bilmemki
  5. Bu gün anneler günü

Bu gün anneler günü

Bugün anneler günüydü kizim bana hediye almak istemis aldi ama babasi kizimin kalbini kirdigi icin ona hediyeyi iyade etmesini benim icin düsünmüs olman bile beni cok mutlu etti dedim ve sustu ama ben esime cok kirildim hicmi deyerim yokmus diye dösünüyorum benim icin önemli olan kizimin gururuydu hediyenin önemi yoktu?

Sayfayı Paylaş