Bu GÜn Çok Mutsuzum

TÜLSÜ35

Yeni Üye
Üye
Bu GÜn Çok Mutsuzum
bugün çok mutsuzum
Merhaba kızlar bugün çok mutsuzum üzgünüm nedeni ise ben Bursa'da yaşıyorum ailem hatta tüm akrabalarım İzmir'de yaşıyor uzun süredir ailem yanımda bugün gittiler ve ben yine yalnız kaldım.Bencilce mi davranıyorum acaba diye soruyorum kendime çünkü herkesin bir hayatı yaşam tarzı var ama ben yinede çok üzgünüm tek başıma kala kaldım.Arkadaş edin dediğinizi duyar gibiyim evet vardı ama sırtımdan hançerlenince artık arkadaş edinmeye cesaretim de kalmadı bir sizler varsınız canlarım sizlerde olmasanız ne yaparım bilmiyorum beni yalnız bırakmayın çünkü yalnızlık öyle zor ki ALLAH kimseye yaşatmasın hepinizi seviyorum.
a5ec9f73hio89iujn.gif

Ce: Bu GÜn Çok Mutsuzum

of canım kıyamam sna ben de yanlızım yanlızlığın ne olduğunu biliyorum ve seni çok iyi anliyorum
ama arkadaş edin herkes sırtından vuracakmış hissine kapılma dertlerin su gibi aksın gittsin ailene gelince yine gelirler onların sağlıklı olduğunu düşünerek mutlu ol

Sağol asenacım beni yalnız bırakmadın ama söz konusu annem ve babam olaunca hep böyle oluyorum elimde değil.

canım burda gördüm. bencede canım biraz bencilce ama olsun kimse yanlız kamak istemez. bak hayatım benimde ailem izmirde bende balıkesirde evliyim.benim yanıma gelecek bi ailem bile yok. bende alıştım artık yanlızlığa. kıyamam sana ama üzme canını. allah başka ayrılıklar vermesin güzelim..

biliyorum canım bende anneme çok düşünüm başı ağrısa ben kıvranırım sanki benim ağrıyormuş gibi ama alışmak lazım canım buna

Geri