gebe
  1. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Bu GÜn Çok Mutsuzum

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında TÜLSÜ35 tarafından paylaşıldı.

bugün çok mutsuzum Merhaba kızlar bugün çok mutsuzum üzgünüm nedeni ise ben Bursa'da yaşıyorum ailem hatta tüm akrabalarım İzmir'de yaşıyor uzun süredir ailem yanımda bugün gittiler ve ben yine yalnız kaldım.Bencilce mi davranıyorum acaba diye soruyorum kendime çünkü herkesin bir hayatı yaşam tarzı var ama ben yinede çok üzgünüm tek başıma kala kaldım.Arkadaş edin dediğinizi duyar gibiyim evet vardı ama sırtımdan hançerlenince artık arkadaş edinmeye cesaretim de kalmadı bir sizler varsınız canlarım sizlerde olmasanız ne yaparım bilmiyorum beni yalnız bırakmayın çünkü yalnızlık öyle zor ki ALLAH kimseye yaşatmasın hepinizi seviyorum.[​IMG]

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Bu GÜn Çok Mutsuzum
    of canım kıyamam sna ben de yanlızım yanlızlığın ne olduğunu biliyorum ve seni çok iyi anliyorum
    ama arkadaş edin herkes sırtından vuracakmış hissine kapılma dertlerin su gibi aksın gittsin ailene gelince yine gelirler onların sağlıklı olduğunu düşünerek mutlu ol

3. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Sağol asenacım beni yalnız bırakmadın ama söz konusu annem ve babam olaunca hep böyle oluyorum elimde değil.

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

canım burda gördüm. bencede canım biraz bencilce ama olsun kimse yanlız kamak istemez. bak hayatım benimde ailem izmirde bende balıkesirde evliyim.benim yanıma gelecek bi ailem bile yok. bende alıştım artık yanlızlığa. kıyamam sana ama üzme canını. allah başka ayrılıklar vermesin güzelim..

5. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    sağol hayatım daha iyiyim canım benim ya iyi ki varsın

6. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

nedemek güzelim hafifletebildiysek ne güzel...... kendine iyi bak canım.

7. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    biliyorum canım bende anneme çok düşünüm başı ağrısa ben kıvranırım sanki benim ağrıyormuş gibi ama alışmak lazım canım buna

Bu GÜn Çok Mutsuzum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...Bu gün çok ağlarım...

...Bu gün çok ağlarım...

...ağlarım... AĞLARIMM... Ne zaman karanlik dolsa odama Mazi bir anda gelir aklima O an bir feyat bir firtina Gidisin gelir gözlerime saatlerce aglarim Hatirlarim yeminlerimizi Hatirlarim hayallerimizi Simdi sen yerine çaresizligi Düsündükçe düsündükçe aglarim Bak kaniyor yine biraktigin bu yara Sen içtinmi ayriligi söyle kana kana Bilsen neler vermizdim yanimda olmana Yokluguna ömrüm gibi...
  2. çok mutsuzum..içimde fırtınalar kopuyo:(..

çok mutsuzum..içimde fırtınalar kopuyo:(..

çok mutsuzum mutsuzum şiir çokmutsuzum içim düğüm düğüm oldu çareler sanki tükenti çok sıkılıyorum...henüz daha yeni evliyim ama eşim asker askerdeyken evlendik...çok sorunlu oldu evliliğim çok yalnız kaldım eşim asker olduğu için zaten ailem yüz çevirdi belki haklı belki haksız..kayınvaldeme hiç anlaşamadık geri döndüm evime hiç arayıp sormuyolar aylardır..şuan teyzeme geldim yıne arayan...
  3. Eşimi çok seviyorum fakat mutsuzum...

Eşimi çok seviyorum fakat mutsuzum...

eşimi çok seviyorum fakat evliliğimiz başından beri eşim ya anlattıklarımı kaile almaz gibi dinliyordu yada dalgaya alarak. çogu agız takışmalarımzıda benim sözümü kesip durduğu için ben kendimi duyurmak içinde sesimi yükselterek konuşuruyorum vebu artık alışkanlık yaptıgından yeriene göre kendi ailem olsun kayınvalidemler olsun bir konu başkalarıyla ilgili yorum yapılacagı zaman ya da...
  4. Çok Mutsuzum Ne Yapacağımı Bilemiyorum...

Çok Mutsuzum Ne Yapacağımı Bilemiyorum...

evet arkadaslar sızınle bır sey paylasmak ıstıyorum artık ben yapamıyorum esımle olmuyor yapamıyoruım artık asılamıyacak sorunlarım var tedavısı yok bunun elımden gelenı yapıyorum eskısı gıbı olabılmek ıcın olmuyor ne de o bana yardımcı oluyo artık ayrılmaya karar verdım tek cozum bu olucak her halde cunku ben cok yoruldum onun laflarından sorumsuzlugundan bagırıp cagırmasından benım bır...
  5. çok mutsuzum

çok mutsuzum

merhaba, ben sevgilimden ayrıldım çok bunalıyorum küs olduğumuz bir gün eski kız arkadaşı ve başka iki kızla daha yazışırken yakaladım kızdım bana takip ettiğini biliyordum sen beni niye takip ediyorsun diye kızdı haklıyken suçlu yaptı ben gönlümü almasını beklerken o başkalarıyla ilgileniyordu ayrıldım tek bir mesaj bile atmadı o kadar rahat umursamaz ki bu rahat tavırlarına dayanamıyorum ve...

Sayfayı Paylaş