gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bu gün hcg testimi yaptırdım sonucum 10,83

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba kızlar bu gün hcg testimi yaptırdım sonucum 10,83 anlamı nedir?????? yalvarırım cevap verin

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar değerli misafirimiz, bu sonuca göre hamileliğiniz var ama bu bulgu ile % 100 diyemeyiz. İki gün sonra yaptıracağınız testte bugün yaptırdığınız test sonucunun ortalama iki katı yani 20 seviyelerinde çıkması ve yine takip eden iki gün sorrada 40 ve üzeri çıkması gerekiyor. Evet hamilesiniz ama takip etmek lazım. 4 gün bekleyip sonucu bize yazarsanız size net birşeyler söyleyebiliriz.

BEYZA21 bunu beğendi.
bu gün hcg testimi yaptırdım sonucum 10,83 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben bu beta hcg değeri testini ne zaman yaptırmalıyım ?

Ben bu beta hcg değeri testini ne zaman yaptırmalıyım ?

Ya kızlar adetime daha 5 gün var ve ben hamilemiyim diye kendimi yeyip bitiriyorum. Acaba bu BETA HCG testini şimdi yapsam sonuç alır mıyım ? Göğüslerimde de hassasiyet başladı. Merak ediyorum ne kadar gün kala bu testi yaptırsam kesin sonuç alırım tşk.
  2. Bu gün kan testi yaptırdım 43.2 çıktı doktor pozitif dedi

Bu gün kan testi yaptırdım 43.2 çıktı doktor pozitif dedi

Bu gün kan testi yaptırdım 43.2 çıktı doktor pozitif dedi fakat ben o heyecanla soramadım bu değer normal mı kaç haftalık hamileyim diye
  3. HCG testine göre kesin hamilemiyim?

HCG testine göre kesin hamilemiyim?

Beta HCG testi bir kadının hamile olup olmadığının belirlenmesinin yanı sıra doğumsal anormalliklerin taranmasında kullanılır. Spermle döllenen yumurta rahim duvarına yer yerleştikten sonra plesenta gelişmeye başlar ve HCG salgılanır.Beta HCG testi HCG nin gerçek düzeyini belirler .Bu yüzden gebelik şüphesinde tavsiyemiz doğru sonuç için Beta HCG testidir. Hamileliğin oluşmasıyla beraber...
  4. hcg sonucu

hcg sonucu

kan testi yaptrdım ve sonuc 272.8 cıktı.doktor dıs gebelık olabılır ıkı gun sonra tekrar test yaptrması lazım demıs.sonuc dusuk mü sizce
  5. Adete 8-10 gün kala test yaptım negatif hamilemiyim ?

Adete 8-10 gün kala test yaptım negatif hamilemiyim ?

Gebelik elde etmek isteyen bayan lar tarafından , sayfamıza gebelik testleri ile ilgili sıklıkla sorular yöneltilmekte. Bu sorular dan biri adetime 10 gün kala gebelik testi yaptım , sonuç kesinmi dir? Gebelik testi ile ilgili benzer soruları çok sık aldığımız dan bu konuya açıklık getirmek için bu makaleyi hazırlama gereği duyduk. Gebelik testi ne zaman yapılır, adete 8-10 gün kala...

Sayfayı Paylaş