gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

:::......Bu gün... .....:::

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Bu gün gökyüzünün yagmurlarla dolu bulutlarına baktım…Üstüme yagan o yagmurun
    ve o yagmur bulutlarının altında seni düşündüm, seni hayal ettim…Bulutları
    kendime, o bulutlar arasından arada bana göz kırpan güneşide sana
    benzettim…Ben duygu, hüzün,özlem ve hasret yüklü bulutum…İçerimde şimşekler
    çaksada, yıldırımlar çıksada, hepsi sadece kalbime saplanıyor…Biliyormusun ben
    sadece kendi yagmurumla ıslanırken sen ne kadar güneş olup beni kurutmak için
    ugraşsanda, çabalasanda bir rüzgar olup beni dagıtmadıgın müddetçe,sen
    kuruttukça ben tekrar ıslanacagım…
    Amacım bulut olupta senin önünü kapatmak degil,sadece sana yakın olmak…Seninle
    yan yana olmak…Sen biliyorsun her zaman gönlümde açan bir güneşsin…Şimdi
    senden rüzgar olmanı,içi hüzünlerle, duygularla,özlemlerle dolu olan bulutları
    dagıtmanı istiyorum…Biliyorum bir güneş kadar uzaksınSana dokunamam,seni

sarıp sarmalayamam
    İşte bu yüzden artık birazda rüzgar ol,es yık,dagıt Biliyorumki beni dagıtırken
    beni sarıp sarmalayacaksın…Çok azda olsa bana dokunacak,içi dolu olan
    bulutlarımı etrafa saçıp yok edeceksin…Daha sonra tekrar güneş olİşte o zaman
    bende sana masmavi gök yüzü olacagım…Benimle var olucaksın,hep
    yanımda kalıcaksın…Koskoca bir gök yüzü ve o koskoca ve masmavi gökyüzünde
    sadece
    sen ve ben
    kalacagız…Geceleri ay,yıldızlar,saman yolu ikimize,
    ışıklarıyla,görüntüleriyle bize gösteriler yapıcak…Sen artık geceleri
    batmıyacaksınSadece ışıklarını kapatıp başını bana yaslayıp bu güzel ve
    muhteşem gösteriyi izliyecegiz…Kuyruklu yıldızlar etrafımızda dolanıcak,onun
    ışıgıylada ben gözlerinden kalbine dogru akacagım…
    Sen bu güzel ve muhteşem gösteriyle beraber başın dizlerimde uyuyacaksın…O
    kadar çok mutlu olucaksınki, sabah oldugunda yavaş yavaş dizlerimden kafanı
    kaldırıp o mutluluk ve sevinç içerisinde güneş olup tekrar etrafına ışık ve
    sıcaklık saçacaksın…Bende tekrar masmavi gökyüzü olup senin yanında
    olacagım…Taaki sen dinlenmek için başını gögsüme koyana kadar…
    Hadi birtanem önce rüzgar, sonrada güneşim ol,ol ve gel bana…Kır
    zincirlerini,haydi kır…Ben her zaman oldugu gibi hala senin esmeni bekliyor
    olacagım…
    Bekleyenin nerede bekledigini mutlaka bilir beklenen…

:::......Bu gün... .....::: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...Bu gün çok ağlarım...

...Bu gün çok ağlarım...

...ağlarım... AĞLARIMM... Ne zaman karanlik dolsa odama Mazi bir anda gelir aklima O an bir feyat bir firtina Gidisin gelir gözlerime saatlerce aglarim Hatirlarim yeminlerimizi Hatirlarim hayallerimizi Simdi sen yerine çaresizligi Düsündükçe düsündükçe aglarim Bak kaniyor yine biraktigin bu yara Sen içtinmi ayriligi söyle kana kana Bilsen neler vermizdim yanimda olmana Yokluguna ömrüm gibi...
  2. Bu GÜn Çok Mutsuzum

Bu GÜn Çok Mutsuzum

bugün çok mutsuzum Merhaba kızlar bugün çok mutsuzum üzgünüm nedeni ise ben Bursa'da yaşıyorum ailem hatta tüm akrabalarım İzmir'de yaşıyor uzun süredir ailem yanımda bugün gittiler ve ben yine yalnız kaldım.Bencilce mi davranıyorum acaba diye soruyorum kendime çünkü herkesin bir hayatı yaşam tarzı var ama ben yinede çok üzgünüm tek başıma kala kaldım.Arkadaş edin dediğinizi duyar gibiyim evet...
  3. Kutsi - Bu Gün

Kutsi - Bu Gün

o günden sonra gülmedin bana bir daha buna hakkın yok bilemezsin sana olan sevgimi de aşkımıda bu gün senin aşkından yansamda bu gün seni karşımda bulsamda bu gün sana olan sevdam içinde bu gün bir tuhafım bu gün içim sızlıyor olanlar olmuş ağlamak neye yarar bir kalbim var ki durmadan sana çarpar sanma ki bende ölmez var hatıralar var öldürdün işte ne hatıram ne aşkım var
  4. bu gün en sıkıcı gün!

bu gün en sıkıcı gün!

Bu günü en sıkıcı gün ilan ediyorum katılanlar el kaldırsın diycem kaldırcak kimsede yok püfffff...........bu günkü kadar boş görmemiştim bu forumu :pasi:napsak bilmemki
  5. Bu gün anneler günü

Bu gün anneler günü

Bugün anneler günüydü kizim bana hediye almak istemis aldi ama babasi kizimin kalbini kirdigi icin ona hediyeyi iyade etmesini benim icin düsünmüs olman bile beni cok mutlu etti dedim ve sustu ama ben esime cok kirildim hicmi deyerim yokmus diye dösünüyorum benim icin önemli olan kizimin gururuydu hediyenin önemi yoktu?

Sayfayı Paylaş