gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bu güne kadar avrupa yakasına konuk gelen oyuncular

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bugune kadar pek cok sanatcı Avrupa Yakasına konuk oyuncu oldu. İşte bunlardan bazıları;

Sinan Bengier
    Nurhan Damcıoglu
    Teoman
    Huysuz Virjin
    Sezen Aksu
    Deniz Seki
    Senay Akay
    Hepsi Grubu
    Dolunay Soysert
    Hıncal Uluc
    Salih Kalyon
    Yetkin Dikinciler
    Emre Altug
    Tanyeli
    Savas Ay
    Yeliz Yesilmen
    Vatan Sasmaz
    Cengiz Kucukayvaz

bu güne kadar avrupa yakasına konuk gelen oyuncular konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avrupa Yakasında en çok hangi oyuncuyu beyeniyorsunuz?

Avrupa Yakasında en çok hangi oyuncuyu beyeniyorsunuz?

Ben Burhan,Makbule ve Şahika'yı sevmiyorum bitiyorum bu üçüne :D:D Makbule:yaangeaaa şu karşıdan gelirken adamın biri gözlerinennn yediii beniii.ama olurmu hiç kerdeşceziiimmm:hhh: Burhan:ama Cimmmmm sssıcıttttt aslii yavruyimmm.Papucum rakçısı.banamı ağlisin çikoooo:hhh: Şahika:Seni paramla döverim beaaaaa.Yemek yerken beni rahatsız etmesene paçozzzzzzzzzzz.Görmüyomusun lahmacun...
  2. Bu noktaya gelene kadar savaştım.

Bu noktaya gelene kadar savaştım.

YAPRAK DÖKÜMÜ DİZİSİNİN İLK BÖLÜMLERİNDE CANLANDIRDIĞI CEYDA KARAKTERİNİN DUYGUSUZLUĞU BAŞAK SAYAN'I BİLE SİNİR ETMİŞ... Ekranların en çok seyredilen dizilerinden Yaprak Dökümü'nde Ceyda isimli kötü bir kadın karakterini canlandıran Başak Sayan, ilk bölümlerde kendisinin bile karaktere sinir olduğunu itiraf etti. Habertürk'te Saba Tümer'in sunduğu 'Bu Gecce' programına konuk olan Başak...
  3. Avrupa Yakasından ayrılan ayrılana

Avrupa Yakasından ayrılan ayrılana

Rutkay Aziz'in de diziden ayrıldığını açıklamasının ardından diziden bu sezon ayrılan oyuncu sayısı 4'e çıktı. Usta tiyatro sanatçısı Rutkay Aziz, Avrupa Yakası dizisinden ayrılan isimler arasına katıldı. Aziz, 'Gurbet Kuşları' adlı bir dizide de rol almaya başladığı ve iki diziyi bir arada götürmek istemediği için Avrupa Yakası'ndaki rolüne son verdi. Rutkay Aziz'in de ayrılması ile...
  4. Avrupa yakasından ayrılanlar üzülüyor

Avrupa yakasından ayrılanlar üzülüyor

'AYRILIP ÜZÜLÜYORLAR' AVRUPA YAKASI’NDA KUBİLAY’I CANLANDIRAN VURAL ÇELİK, DİZİDEN AYRILDIKTAN SONRA YAPIMCI SİNAN ÇETİN’E TEŞEKKÜR ETTİ. Çelik, Gülse Birsel’i kastederek “Beyin takımından biri var ki ona teşekkür etmiyorum” dedi. Birsel, Çelik’in bu sözlerine “Sorunlu ayrılmadık. Bana güzel bir teşekkür mesajı atmış. Demek ki şimdi teşekkür etmemeye karar verdi. Rolünü az buluyordu parasını...
  5. sürpriz konuk Avrupa Yakasında

sürpriz konuk Avrupa Yakasında

çarşamba günü yine izlenme rekorları kıran dizi Avrupa Yakası'nda izleyicileri hem güldürdü hemde düşündürdü....... 'AVRUPA YAKASI'NDA SÜRPRİZ KONUK! ATV'NİN SEVİLEN DİZİSİ AVRUPA YAKASI'NIN DÜN AKŞAMKİ BÖLÜMÜNDE SÜRPRİZ BİR KONUK VARDI.... Fatoş ve Şahika, dünyada moda haline gelen herşeyi satın alıp giyme telaşına düştüler. Birbirleriyle yarışırken öyle tuhaf durumlara girdiler ki ekran...

Sayfayı Paylaş