gebe
  1. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bu gunleridemi gorecektik yarabbim.......

Konu, 'Çöplük' kısmında sule tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bu gunleridemi gorecektik yarabbim.......

anam anamm bunlar cok seke...emegıne saglık

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ne şekerler böyle yerim ben bunlar ellerine sağlık :)

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

çok sevimliler canım emeğine sağlık

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
bu gunleridemi gorecektik yarabbim....... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Özen - Beni De Gör Yarabbim

Gökhan Özen - Beni De Gör Yarabbim

Kaderim sevdama kör kuyu kazmış Çıkamaz içinden, kimse çıkamaz Ne bilirdim senle ayrılık varmış Hiç bir aşk gönlüme derman olamaz. Gittiğin gün nasıl yandım Buna nasıl dayandım Serseri oldum peşinde Sokağında dolandım Beni de gör yarabbim Gör de bak ne haldeyim Bir vefasız kulunda dertteyim,kederdeyim Çok sevdim kederdeyim Seni canım sandım kalbime kattım En büyük hatayı ben...
  2. Yarabbim

Yarabbim

Yarabbim sen büyüksün Yarabbim sen gönülsün Durdur geçen zamanı kulların gülsün Bütün saatler dursun Dert rüzgarları sussun Aşk güneşi bahtıma gülerek doğsun Şimdi aşk zamanıdır aşk ömrün baharıdır Bırak sarhoş olalım meyler aşk şarabıdır Şimdi aşk zamanıdır aşk ömrün baharıdır Bırak sarhoş olalım içtiğim aşk şarabıdır Mevsim bahar olunca aşk gönüle dolunca Sevenler kavuşunca yaşamak ne...
  3. Yıldız Tilbe - Yarabbim

Yıldız Tilbe - Yarabbim

Uslandım değiştim inan bitti O çılgın, o serseri kız gitti Hasretinle (yokluğunla) büyüdü gönül İnadım beni terketti Sana gördüğün renkler yetmiyor Bunu bilirim Bana gözlerin yeterdi Işığıydı (yeşiliydi) cennetin Sen hep aynısın Hep aynı, gem tutmuyor yüreğim Kaygısız deli Ayak seslerin hani Gelmezsin kahretsin Bilmezler ne hainsin Sen kurtar Yarabbim Yanıyorum ateşlerde...
  4. Orhan Gencebay - Yarabbim

Orhan Gencebay - Yarabbim

Yarabbim sen büyüksün Yarabbim sen görürsün Durdur geçen zamanı kulların gülsün Bütün saatler dursun Dert rüzgarları sussun Aşk güneşi bahtıma gülerek doğsun Şimdi aşk zamanıdır Aşk ömrün baharıdır Bırak sarhoş olalım Meyler aşk şarabıdır İçtiğim aşk şarabıdır Mevsim bahar olunca Aşk gönüle dolunca Sevenler kavuşunca Yaşamak ne güzel Senden uzak yaşamak İnan yaşamak değil Aşkı anlatan...
  5. Affet Beni Yarabbim

Affet Beni Yarabbim

affet beni yarabbim affet beni yarabbi Affet beni yüreğim... Açtırdım kapılarını seni sevmeyene,derinlerdeki güzellikleri görmeyene...Sevgisizliklerine hapsettim seni... Affet beni gözlerim... Sana bakmayan gözlerin esiri etti.Gülerken saçtığın ışığını zindana çevirdim... Affet beni dizlerim... Gelmez yarin yolunda beklettim.Ayakta durmaya dermansız ettim. Affet beni kollarım... Seni...

Sayfayı Paylaş