gebe
  1. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

Bu günün modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Krizantem tarafından paylaşıldı.

Merhaba Melek'ler; Birbirimize fikir verme amacı ile bile olsa, sizden ricam bu gün işe giderken yada gezmeye ve yada evde ne giydiğimizin resmini çekip, bu başlık adı altında paylaşalım. :)

Konu sahibi olarak ilk resmi ben paylaşıyorum :)

2. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

İlk resim benden olsun

3. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

okadar bakan olmuş ama bir yorum bile yapılmamış sizde ekleyin melekler

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Spor kıyafetleri severim.Hatta bazen abiye tercihlerimde bile kot üstü abiye bir büstiyer yada bluzu tercih ederim.Güzel yakışmış cnm tşkrler=)

5. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    kişke resimatabileydimm :D:Damasen çok hoş olmuşsun cnm:D:D

6. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bencede çok hoş olmuşsun ayrıca güzelsinde canım ama ben calışmıyorum ama gezmeye giderken çekip gösteriyim

7. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

tşkrler kızlar juju bende çalışmıyorum kızz çek at sende bal lokmam

Bu günün modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günce, Bu Aşk Değil

Günce, Bu Aşk Değil

günce bu aşk değil bu aşk değil yalan sevgilim Bu Aşk Değil Unutulmak dert değil Unutmak hep zor gelir Mühürlenmiş yüreğim Bu bedene ağır gelir Seni sevmek dert değil Sensiz olmak zor gelir Hasreti gecem bilir Bedenim acında silinir İnan herşey bir an İnan son söz yalan Yalan söyler zaman İnan herkes yalan Bu aşk değil yalan sevgilim Yolunda yüreğim Yorgunum yorgunum Emanet sevinçlerim
  2. Güler - Bu Kadar Yeter - 2008

Güler - Bu Kadar Yeter - 2008

güler bu kadar yeter Rock müziğin yeni kadın vokallerinden Güler, yeni albümünün tanıtım konserini Studio Live'da verdi. Rock müziğin yeni kadın vokallerinden Güler, yeni albümü "Bu Kadar Yeter'in tanıtım konserini Studio Live'da verdi. Badem, Gripin, Gece Yolcuları, Ogün Sanlısoy ve fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut'un da katıldığı gecede, albüme ismini veren şarkı "Bu Kadar...
  3. Bu günün rengi nedir??

Bu günün rengi nedir??

Sizce bugünün rengi ne_? Bence siyah...
  4. bu yılın modası bu atkılar

bu yılın modası bu atkılar

kış aylarında en çok ihtiyacımız olan seylerden biri kesinlikle bakalım bu yıl ki moda nasılmış bayılacaksınızzzz:D:D:D:D nasıl ama...........:haha::haha:
  5. Bu Belki Son Günündür

Bu Belki Son Günündür

Adam, telaşlı, öfkeli bir halde hanımına bağırıp, çağırıyordu. Babalarının sesini duyan iki çocuk ise yataklarından kalkıp salona gelmişti. Babalarının öfkesini görünce, korkmuş, sinmiş halde birer koltukta sessizce oturup kalmıştı. Adam, çocuklara, hanımın üzüntüsüne aldırmadan söylenip duruyordu; -Söyledim değil mi, söyledim. Bu gün toplantı olduğunu, açık mavi gömleği ütülemeni söyledim....

Sayfayı Paylaş