gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Bu haberler beni yıpratmaz

Konu, 'Magazin' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

Önce eşiyle ayrılacağı yazılan sonra bir aile dostuyla eşinin buluştuğu yönünde çıkan haberlere ateş püsküren Erbil, “Türk halkı beni çok iyi tanıyor. Bu haberler beni yıpratamaz. Tuğba, şöhretli biri değil. Dolayısıyla günlük yaşamında nasılsa dışarıda da öyle davranır. Birileri dedikodu yapacak diye aile dostuyla konuşmamazlık etmez. Bu haberleri yapanların aklından ne geçiyor bilmiyorum ama ben eşimle mutlu bir hayat sürüyorum” dedi. Bu tür haberlerin çıkmasını da kasıtlı olarak değerlendiren Mehmet Ali Erbil, “Bu haberlere değil sinirlenmek, gülüp geçiyorum. Ama birilerinin bu haberleri beni yıpratmak için kasıtlı yaptıklarını düşünüyorum” diye konuştu.

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    haber ascık eksik galibaa...

3. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Bu haberler beni yıpratmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abd bu haberi konuşuyor

Abd bu haberi konuşuyor

ABD BU HABERİ KONUŞUYORBir yastıkta kocayın diyecem ama diyemiyorum :D ABD'DE İĞRENÇ BİR TARTIŞMA MAGAZİN BASININI MEŞGÜL EDİYOR. ÜNLÜ YILDIZ LINDSAY LOHAN YIL SONUNA DOĞRU LEZBİYEN SEVGİLİSİ SAMANTHA İLE EVLİLİK HAZIRLIĞI YAPIYOR. Bu ilişkiye şiddetle karşı çıkan Lindsay Lohan'ın babası Michael Lohan kızına ve sevgilisine savaş açtı. Kızının sevgilisi Samantha'nın tuvalet kağıdı...
  2. buda benden

buda benden

face in hole benzeri siteler faceinhole gibi siteler face in hole nasıl kullanılır faceinhole nasıl kullanılır tarzı arkadaşlar yeni üyeyim sizinle paylaşmak istedim.inş bu konu yoktur. face ın hole dan sizde harikalar yaratabilirsiniz... bakın bana nasılda güzel oldum hehe... hadi sizde deneyin ve paylaşın bizimle...çok eğlenceliii
  3. bu çok komik bi haber

bu çok komik bi haber

ekranların sevilen tutulan dizilerinden olan Yalancı Romantik dizisi seyirciyi gülmekten kırıp geçirirken oyuncuların filimin reklm çekimlerindeki anılarını anlatara yine kahkaha yarattılar..... 'TANIŞIR TANIŞMAZ YATAĞA GİRDİK!' KANALTURK EKRANLARINDA EBRU AKEL'İN SUNDUĞU PROGRAMA KONUK OLAN EBRU CÜNDÜBEYOĞLU VE HAKAN YILMAZ, KISA SÜREDE EKRANLARIN EN SEVİLEN ÇİFTLERİNDEN OLDU.......
  4. Bu Haberler Gülmekten Öldürür

Bu Haberler Gülmekten Öldürür

EVet melekler şimdi sırada melekler mekanı ana haberleri ,bazı komik haberlerle karşınızdaaaa 2001 yılında yurtta ve dünyada yaşanan bazı "garip olaylar" ın başlıklarını size sunuyoruz. -------------------------------------------------------------------------------- • Nevşehir'de dövüş horozlarını kaçırıp yediler. (8 Ocak) • Nuriş, Alaattin Çakıcı'ya "Sanal Pokemon"...
  5. Unutkanlar bu haberi okusun

Unutkanlar bu haberi okusun

deney, unutkanlik, önlem, ilaclar, umut, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirisniz Unutkanlar bu haberi okusun Almanya`da fareler üzerinde yapılan araştırmaya göre, beyindeki moleküler değişimler öğrenme ve hafızaya ilişkin genlerin işleyişini engelliyor. Almanya`daki Göttingen...

Sayfayı Paylaş