gebe
  1. scary_girl

scary_girl Banned

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

BU HAPLAR BAĞIMLILIK YAPARmı

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında scary_girl tarafından paylaşıldı.

gecen gun dedemin eski püskü bi skodasi vardi bu bozuldu hadi kız gel dedi nereye dedim sanayiye dedi ya git dedim iste nese dinletemedim bobamda git kız acilirsin butun gun evde pneklionsun dedi nese gittik sanayiye bu icerde ustayla cay iciyolar bi yandanda adam ben isimi yaptimmiydi tam yaprim diyodu dedemle yariliodular bizim külüstürüde kalfasi vardi o yapiyo ben bizm arabanin burnuna oturdum kalfyala hosbes ediyodum konu aşktan acildi varmı çıktıgın dedi kipkirmizi oldum ne alaka dedm arabanin burnundan yere indim iinerken krikoya basmisim araba coktu bunu goren usta kalfa ya bakti vededmden cok utandi sonra kalfaya gununu gostermek icin zincirenden bosanmis bir hayvan giib kalfaya dogru kostu ve hayalarina ucan tekme atti bom diye ses cikti sonra dedem de kos burasi karisti canini seven kaçsinlan dedi yuru gidiyoz diyerek arabaya kapiyi acmadan camdan atlayarak girdi ve biz tam gaz bastik ama usta arabanin kaputundaydi gozleri damarlari kipkirmizi olmus bi sekilde hemen boyle gidemessiniz dedi dedem gaza basti adam cama yapisti dedem usta düssündiye bi sag sol ypti ama adam sipsiki tutunmustu bir kizgin ayi gibi agzini acmis bagiriyodu oanda dedm kafasini camdan cikarip adamin agzina balgam atti ve adam ögürmeye basladi dengesaini kaybedip uçtu döne döne kafasini o hilza direge çarpti ve öldu simdi dedem yasadiklarin dan oturu pismanlik icinde lustral aliyo 50 mg bende arasira gizli olarak atiyorum ikide bir mevzu simdi bu haplar bagimlilik yaparmi düzensiz alirsak sizce ne ypmaliyim önerileirniz bekliyorm

2. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43
    Bu kız ne ayak ya , kızım sen n e ayksın

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Konuya bak ya kızım sen çok film izliyosun galiba bu anlattığın sahne hangi filmde :D:D:hhh:

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

lustral bağımlılık yapmaz 50 mg miş zaten endişelenmenize gerek yok.

BU HAPLAR BAĞIMLILIK YAPARmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğum konrol hapları kilo yaparmı ?

doğum konrol hapları kilo yaparmı ?

Doğum kontrol hapı kilo yapan ilaçlar Merhaba kızlar, kilo alan birçok arkadaşıma sorduğumda hap kullanmaya basladıktan sonra kilo aldıklarını söylediler :) artık bu gercekmi yoksa bir neden arkasına saklanmakmıdır bilemiyicem :) yapılan araştırmalar kilo aldırmadığı yönünde ama bazı araştırmalarda yılda1 yada 2 kilo gibibir artış olabiliceği yönünde bunun sebebıde vucutta su tutulması...
  2. bu nasıl haptır??

bu nasıl haptır??

merhabalar ben 2 aydır yasmin doğum kontrol hapı kullandım fakat ara kanamaya sebeb oldu. Doktorum 3 ay olabilir normaldir dedi. fakat ben rahatsız oldum ve ikinci kutu bittikten sonra kullanmamaya karar verdim. adet oldum bitti kullandığım dönemdeki kadar çok olmamasına rağmen lekelenmeler devam ediyor. Çok tedirgin oldum hapı bıraktıktan sonra normal mi bu durum? İlk ay olduğu için mi...
  3. Ertesi gün hapı kanama yaparmı?

Ertesi gün hapı kanama yaparmı?

ertesi gün hapı kullanıp kanama olanlar,ertesi gün hapı yutup kanama oldum hamilelik riski kalkarmı,ertesi gün hapı gebeliği önlermi,ertesi gün hapı kullananlar,ertesi gün hapı hakkında bilgiler Korunmadan cinsel ilişkide bulunduysanız ve ya kullanmış olduğunuz doğum kontrol yollarından birinin işine yaramadığını düşündüğünüz bir gecenin ardından hamile kalmamanızı sağlayan, Ertesi...
  4. Doğum kontrol hapı kilo yaparmı?

Doğum kontrol hapı kilo yaparmı?

doğum kontrol hapı şişmanlatırmı,doğum kontrol hapı kullanıp kilo alanlar,doğum kontrol hapı zayıflatırmı,doğum kontrol hapı kullanımı ve kilo sorunları hakkında bilgiler Doğum kontrol haplarının bariz şekilde kilo aldırdığını, şişmalığa, obeziteye neden olduğunu gösteren araştırmalar yoktur. Hatta çoğu araştırmada hiç kilo aldırmadığı gösterilmiştir. Ancak doğum kontrol hapları içerdiği...
  5. Doğum kontrol hapları damar tıkanıklığı yaparmı?

Doğum kontrol hapları damar tıkanıklığı yaparmı?

doğum kontrol hapının yan etkileri,doğum kontrol hapının damar tıkanıklığı yaptığı doğrumu,oks kullanımında phtılaşma,doğum kontrol hapını herkes kullanabilirmi,doğum kontrol hapları hakkında bilgiler Doğum kontrol hapları (Oral kontraseptif, OKS) damar tıkanıklığı yapar mı? konusu özellikle son günlerde medyada yoğun olarak tartışılan bir konu olmasına rağmen aslında eskiden bu yana bilinen...

Sayfayı Paylaş