Bu havlu kenarları çok güzel

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Bu havlu kenarları çok güzel
ağır havlu kenarı örnekleri ağır havlu kenarları en kenarları oyaları agır örnekleri
İnternette kız kardeşime ve erkek kardeşlerime şimdiden çeyiz hazırlığına başlayan annem için havlu kenarları bakıyorduk.Ben bazılaırnı o kadar çok beğendim ki bilgisayarımda bir dosya açıp içine ekledim:)Örnek çıkarıp yapacağımdan değil çok hoş göründükleri için saklama gereği duydum:Dİlerde kendimi geliştirirsem dantel konusunda mutlaka bu havlu kenarlarından yaparım diye bir kenarda dursun değil mi?:D

Ben bir kaç tanesini sizlerle paylaşayım.Belki de sizlerin yapıp paylaşmış olduğu havlulardır:D:D:D

2274750913_e881626f29-6368.jpg

Çok harika yapılmış.Verilen emeğe ve zamana değen bir mdoel olmuş.Havlu üzerinde çok ağır ve hoş durmuş.Renklere gelirsek tam benlik:D

havlukenaret4-9396.jpg

Ben çiçek desenli bir dantel görünce dayanamıyorum ya.Çok güzell oluyorlar.Bakar mısınız şunun güzelliğine.Çiçek sepeti gibi görünüyor.Renkler harika.Acaba bu havlu kimin banyosunda ihtişamla el kurutmak için duruyor:):):)

adewa-8855.jpg

Aman yarabbi ne harika birşey bu böyle yaaaaa:Demiştim size çiçekli bir dantel görünce dayanamam diye...Bu model diğerlerinden biraz daha hatta dahaa güzelllll:utan:

Çok ağır renkler ve ağır bir model.Yapanların ellerine emeklerine sağlık....

Geri