gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

bu havuz kenarında bu bahçede nede güzel keyif yapılır

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Havuz dekorasyon örnekleri Bahçe dekorasyon örnekleri
    Deniz mi havuz mu? diye bana sorsanız ben havuz derim. Denizin tuzlu suyundan hoşlnamıyorum. O yüzden bu havuzlu lüx ev tam benlik:) Özellikle havuz kenarındaki o bahçesinde ne güzel uyunur, ne sohbetler edilir.

bu havuz kenarında bu bahçede nede güzel keyif yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ekrem Çelebi - Bu Ne Güzel Bir Düğün

Ekrem Çelebi - Bu Ne Güzel Bir Düğün

ekrem çelebi bu ne güzel bir düğün Bu ne güzel bir düğün Allar giymiş sevdiğim Lorke oynar baş çeker lo Edasına yandığım (2x) Ben aşkından öldüğüm Düğün mübarek ola Gelin damat kol kola Her seven murat aldı da Darısı bize ola (3x)
  2. Bu havlu kenarları çok güzel

Bu havlu kenarları çok güzel

ağır havlu kenarı örnekleri ağır havlu kenarları en kenarları oyaları agır örnekleri İnternette kız kardeşime ve erkek kardeşlerime şimdiden çeyiz hazırlığına başlayan annem için havlu kenarları bakıyorduk.Ben bazılaırnı o kadar çok beğendim ki bilgisayarımda bir dosya açıp içine ekledim:)Örnek çıkarıp yapacağımdan değil çok hoş göründükleri için saklama gereği duydum:Dİlerde kendimi...
  3. Ne güzel bir dua bu

Ne güzel bir dua bu

dua Sonuna kadar okuyun pişman olmazsınız.. Cenâb-ı Hak buyuruyor: “Rabbinize alçak gönüllüce ve için için dua edin.” (A’râf, 55) Rasûlullah (sav) buyuruyor: "Kime dua kapısı açılmış ise ona rahmet kapıları açılmış demektir. Allah'a taleb edilen (dünyevî şeylerden) Allah'ın en çok sevdiği afiyettir. Dua, inen ve henüz inmeyen her çeşit (musibet) için faydalıdır. Kazayı sadece dua...
  4. Hint Kadınları Neden Bu Kadar Güzel ?

Hint Kadınları Neden Bu Kadar Güzel ?

hint kadınlarının güzellik sırları hintli kadınların güzellik sırları Hintli kadınların güzellikleri herkesçe bilinen bir gerçek melekler :) Peki bu kadınların doğal güzelliklerinin sırrı ne merak ediyor musunuz ? Biz merak ettik ve araştırdık. İşte sonuçlar... :) Hintli kadınların çoğu günlük cilt bakımlarını kendi hazırladıkları krem ya da yağlarla yapıyorlar. Belki de onların...
  5. Bu Bahçe Saksıları Güzel

Bu Bahçe Saksıları Güzel

Saksı modelelri Çeşmeli saksılar Bahçeli bir ev çoğumuzun hayalidir öyle değil mi meleklerim? Şöyle yemyeşil bir bahçem olsa, kuşlar cıvıldasa, kendi yetiştirdiğim meyveyi dalından koparsam yesem. Bahçe mobilyalarıma otursam, doğayı izlesem. Bu dekoratif bahçe saksılarını görünce bahçeli ev özlemim kabardı yeniden. Gerçi illa ki bahçede kullanacağız diye brşey yok, balkonda da şık durular....

Sayfayı Paylaş