gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

bu hayattan kesin beni artık

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Şehirler arası bir aşkın içine sızarken, kentsizligimi plakalar anımsatıyor.
    Yollara düşürüyorum maskelerimi;aşkım ulu orta yüzümde.
    Görünmüyor!
    Sahipli bir kalbe,köle olmaya yürüyorum istanbul ayaklarımın altında eziliyor.
    Bir kaç sayfa ötemdeki adamın,kentlerce uzagına yazdıgı kelimelerin külüne bile razıydım.
    Kendi külüm yetmiyordu.
    Anka kuşu rolüne soyunmama.....
    Şimdi...
    Makas getirin kesin beni hayattan....​

bu hayattan kesin beni artık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. artık bende bu mekandayım :)

artık bende bu mekandayım :)

merhaba arkadaşlar melekler mekanında güzel saatler geçirmemiz dileğiyle ..
  2. Bu hayat benim

Bu hayat benim

BU HAYAT BENİM Bu Hayat Benim... Şimdi sizlere bana verilen şu değerli hayatı anlatacağım,o kadar değerli ki...Her bir adımım da daha bir anlam kazanıyor,o kadar şanslıyım ki şanslı olduğumu düşündüğüm anda şansım daha da açılıyor,öyle güçlüyüm ki güçlü olduğumu savunduğum her anda yanımda olanların hepsi eziliyor,çünkü bu hayat benim hayatım!Gelelim yıllar öncesine...Bu duygu...
  3. selamlar herkese iyi geceler artık bu mekanda bende varım:)

selamlar herkese iyi geceler artık bu mekanda bende varım:)

herkese iyi geceler inşallah güzel arkadaşlıklar güzel dostluklar kurarız.....
  4. Bu hayattan çok sıkıldım artık...

Bu hayattan çok sıkıldım artık...

merhaba arkadaşlar uzun bir ilişkim var ilk bir yıl herşey mükemmeldi ama takdir edersiniz ki sonradan tüm erkekler çok değişiyor.. anlam veremiyorum artık çünkü çok ugraşmıştık benim ailemi ikna edebilmek için 2 yıl uğraştık. şuanda 3.yıldayız ve 1 aydır nişanlıyız ama bazen beni çok seviyormuş gibi ama bazende çok soğuk anlayamıyorum.saçma sapan hareketler yapıyor.oysaki ben onun bu denli...

Sayfayı Paylaş