gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bu hayvanlar bi alem

Konu, 'Komik Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Bu hayvanlar bi alem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayvanlar Alemi...

Hayvanlar Alemi...

baykuş neyle beslenir baykuş ne ile beslenir ördek nerede yaşar ördekler nerede yaşar HAYVANLAR ALEMİ BÜTÜN HAYVANLAR VAŞAK Bazı hayvanlar yapı olarak birbirlerine benzeseler de özellikleri incelendiğinde hepsinin birbirinden farklı oldukları görülür. Örneğin her ikisi de birer vaşak türü olan lynxler ve...
  2. Hayvanlar Alemi

Hayvanlar Alemi

1. Kene: Abi ne güzel ekmek elden su gölden geçinip gidiyoruz di mi? 2. Kene: Evet bir dahaki gömlek değiştirme safhasına kadar rahatız. 1. Kene: Abi ben şimdi gömlek değiştirsem. Havalar da ısındı. Malum kısa kollu gömlek giyelim. 2. Kene: Ya hayret bir şey ya! Allah'ım o kadar parazit varken beni şununla muhatap ediyorsun ya. Neyse! 1. Kene: Ya abi ne kızıyosun ya! Şurada iki dakika muhabbet...
  3. Şimdiki İnekler Bi Alem

Şimdiki İnekler Bi Alem

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. bir alem bu hayvanlar :)

bir alem bu hayvanlar :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. bu hayvanlar bi alemm

bu hayvanlar bi alemm

:DO BENİM -HAYIR BENİM............:D:D:D:D:D NE HALE GETİRDİNİZ Bİ DE BAKIYONUZ DEMİ???????? NE SİMDİ BU BEN KURBAGAKEDİ MİYİM???????? OYYYYYYYYY ÇOK YORULMUSUMMMM................ NASILIM ???????????????????????????:meçhul::meçhul::meçhul::meçhul::meçhul: Bİ ÇIKAYIM GÖSTERCEM SANA...............:hail: belki tabakta bişeyler kalmıştırrrr :meçhul::meçhul::meçhul:...

Sayfayı Paylaş