gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bu Hediyenin Eşi Benzeri Yok

Konu, 'Moda Tasarımı' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

ARİŞ Pırlanta, sizi tüm dünyadaki insanlardan ayıran "Parmak izinizi" sevdiklerinize eşsiz bir mücevher olarak hediye edebileceğiniz yeni bir koleksiyon yarattı: Aşkın Mührü Şimdilik 3 yüzük ve 4 kolye olmak üzere toplam 7 üründen oluşan bu koleksiyon, yaklaşan Sevgililer Günü öncesinde farklı ve özel bir hediye almak isteyenler için çok ideal bir hediye seçeneği. Bu mücevher sizin parmak izinizi taşıdığı için siz ikincisini sipariş verene kadar bu hediyenin tek sahibi sevdikleriniz olacak ve bu şık mücevherler sevdiklerinize bugüne kadar verdiğiniz en benzersiz hediye olacak.
    Altın, Pırlanta ve Gümüş’ün sizin parmak izinizle hayat bulduğu bu çok özel ürünler 349 YTL’den başlayan özel fiyatlarla satışa sunulmuştur. Ürünler kişiye özel üretileceğinden üretim aşaması ve gönderi süreleri nedeni ile normal süreçten daha fazla zaman almaktadır. Bu nedenle 14 Şubat’ta bu çok özel ürünleri sevdiklerinize hediye etmek istiyorsanız bir an önce işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Bu Hediyenin Eşi Benzeri Yok
    vaav gerçekten etkileyici teşekkürler canım.

3. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Bu Hediyenin Eşi Benzeri Yok

bence cok guzel

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    yaratıcıı emeğine sağlık

Bu Hediyenin Eşi Benzeri Yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adı yOk Bu HayaLLerimin

Adı yOk Bu HayaLLerimin

Geçmişi Özlemek.. Bazen, Çılgınlığını.. Bazen,Masumluğunu.. Bazen,Dostlarını.. Şimdilerde ki Hayat Yorgunluğunu Bilmeden.. Güne Başlayışımızı.. En güzel Sıcaklıkla... Ama..Geçmiştir Artık..Bitmiştir.. Hayat, sevdiklerimizden bile ayrılmayı seçmiştir.. Nereye Gideceğini Bilmeden.. Neler Yaşayabileceğini Tahmin edemeden.. Belki,Yeni bir Mutluluğa...
  2. Tek gerçeğime eşime hediyem

Tek gerçeğime eşime hediyem

SENİ OKADAR ÇOK SEVMİŞİMKİ HER AN HER SANİYE AKLIMDASIN YANIMDAYKEN BİLE ÖZLÜYORUM SENİ BİR KALABALIKDAYKEN BİLE SENİ ARIYOR GÖZLERİM BEN GÖZÜMÜ SENDE AÇTIM TANIDIĞIMDA DAHA 15 YAŞINDAYDIM VE SENİNLE KAPATACAĞIM İNAN BANA TEK GERÇEĞİM, SENİNLE OLMAKTAN HİÇ PİŞMAN OLMADIM HER GEÇEN YIL SANA DAHADA AŞIK OLDUM BU ŞİİRLERİN HEPSİ SAN GELSİN ÇOCUKLARIMIN BABASI KALBİMİN TEK SAHİBİ SENİ...
  3. Eşimin eşi yok

Eşimin eşi yok

Melekler eşlerimiz hayat arkadaşlarımız çıktığımız evlilik denen yolculukta bi ömür boyu yol arkadaşlarımız.Sizlerden eşlerinizi anlatmanızı istiyorum bakalım en güzel hangi melek anlatacak eşini katılımlarınızı bekliyorum melekler
  4. Eşinize Sevgilinize Alınabilecek Hediyeler

Eşinize Sevgilinize Alınabilecek Hediyeler

Sevgilime Ne Hediye Alabilirim Sevgilime Yeni Hediye Seçenekleri Doğum günleri, bayramlar, yılbaşları ya da sevgililer günü geldiğinde bir hediye telaşıdır başlar melekler :) Hediye seçimi zordur. Bir de bu hediye ritüelinin her sene olması, insanı bir zaman sonra ne alacağım stresine sokmaya başlar. Hazır sevgililer günü de geliyorken, biz de sizlere eşiniz ya da sevdiğinize alabileceğiniz...
  5. Eşi Benzeri Olmayan Banyolar... Çok Güzellll

Eşi Benzeri Olmayan Banyolar... Çok Güzellll

Eşi Benzeri Olmayan Banyolar Eşi Benzeri Bulunmayan Banyolar Banyonuza yeni bir hava katmak istemez misiniz??İşte değişik ve sıradışı değişiklik sevenlere banyosunun havasını değiştirmek isteyenlere...Buyrun en güzel banyolar burada ...Bunlarda Şık banyo modelleri.... Eşi Benzeri Olmayan Banyolar Evinizin size özel olmasını istemez miydiniz? İşte eşi benzeri bulunmayan...

Sayfayı Paylaş