Bu hikayeden ders alın (gerçek) tüm bekarların muhakkak okuyun

çok kötü bi durum yaa sevgilim olmasına rağmen erkeklere hiç bizaman güvenmedim güvenmemde çok olaylar var böle allah korusun böle bişe oldundada nolursa olsun kendini ona mahkum edecene aileye sölemek lasım bence yaniben öle yapardım

bi kere bi erkek durduk yere " şu sokaktan geçen kızı fahişe yapiyim demez" böyle bi olay gerçekten olmuşsa kızın aşırı saflığının suçu adamın evine girmeden önce reddetmesi ya da zaten önceden anlamsı lazımdı . durduk yer neden adam ona aşık olsun ki yıldırım aşkı diye bişe yoktur. bir anlık etkilenme vardır , eğere ilerletirlerse aşık olursun falan ama bir görüşte aşk olmaz.

off çok kötü bi durum

yaa qerçkten çok kötü bi durum ama ailennn yanına gdip herşeyi anlattınmı acaba yani bi yerden yardım istyerek fln allah kmsenn başına böle bişi getirmesn .s

Çok üzücü bir Hikaye ve ders alınması gereken özellikle senin ders alman gereken bir durum acı ve gerçek Bundan sonra ki hayatında herşeye sıfırdan başlaman mümkün yeter ki bunu iste yürekten iste sadece kendine güven ve güvenini kazanıncaya dek Hiçkimseye güvenmessin diye Tahmin ediyorum İşte Hayat aynen böyle Birşey canım Geçmişler Olsun..............

Geri