gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Bu İki Ünlüyü Mutlaka İzlemelisiniz

Konu, 'Müzik Hakkında Herşey' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

nihat doğan, deniz akkaya, efsane klibi, müzik, nihat doğanla deniz akkayanın yıllar önceki klibi burada hanımlar

Evet hanımlar belki hatırlayanınız vardır ama ben yinede bunu görmeyenlerin görüp görenlerin ise tekrar hatırlamasını istiyorum. Özellikle iyi bakın sizce o videodakiler kimler bakalım tanıyabilecekmisiniz:):)

evet meleklerim Nihat-Dogan ve Deniz-Akkaya'nin Efsane klibi:)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Mayıs 2011
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
Bu İki Ünlüyü Mutlaka İzlemelisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sigaranin sagligaza zaralari videolu sagligini seven herkez izlemeli mutlaka...!!!!

sigaranin sagligaza zaralari videolu sagligini seven herkez izlemeli mutlaka...!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=MYXsl9kCLVw isallah bu videodan sonra herkes sigarayi birakir
  2. İkimizin eseriydi bu aşk…

İkimizin eseriydi bu aşk…

İkimizin eseriydi bu aşk… Seni beni ilmik ilmik işliyordu, her motifinde… Bir seni bir beni anlatıyordu, her renginde. Hayallerimizi… Acılarımızı… Umutlarımızı… Umutsuzluğumuzu… Benimse gözyaşlarımı anlatıyordu. İkimizin eseriydi bu aşk… Sözlerin kifayetsiz kaldığı hayatımızın, yaşanmışlıkların eseriydi.Meçhul bir yola sapan sevginin… Gidişlerin… Gelişlerin… Haykırışların… Sessizliğin...
  3. Bu Masum Günah İkimizin..

Bu Masum Günah İkimizin..

bu masum günah ikimizin Bu Masum Günah İkimizin.. Aklımda bir siyah sözcük.. Senden bana hatıra.. Karanlık geceler şahidimdir.. Hoşçakal diyemem sana.. Sende ben gibi hissediyorsan hala.. Ben burada yüreğim rehin.. Sen orada yalnızlık zehir.. Bu masum günah ikimizin.. Gitme ne olursun.. aLıntıdır..
  4. ikiz bebek bekleyenler bunları mutlaka okuyun!

ikiz bebek bekleyenler bunları mutlaka okuyun!

Çoğul gebelik ikiz bebek gelişimi selam kızlar ikiz bebeklerin hem güzel hem kötü yanları var galiba ama biz anne olarak kötü yanlarını bile güzelliklere çeviririz buna inanıyorum birkaç tüyo sizinle paylaşmak istiyorum •İkiz çocuklar sürekli bir hareket, zaman zaman kavga, gürültü demektir. Her zaman adil olmak mümkün değildir, kendinizi zorlamayın. •Çocuklar arasında rekabet duyguları...
  5. Halk Plajında İki Ünlü Güzel !

Halk Plajında İki Ünlü Güzel !

ekin türkmen haberleri hande soral haberleri Sevgili melekler, ünlülerin en çok zorlandığı şeylerinden başında şöyle elini kolunu sallaya sallaya halkın arasına girememek gelir. Gerçekten de çantasını koluna takip şöyle bir İstiklala Caddesinde ya da Bebek sahilinde gönüllerince gezemezler. Eee, ünlü olmanın bedellerinden biri de bu olsa gerek :D:D Bakın Hande Soral ile Ekin Türkmen de bir...

Sayfayı Paylaş