Bu ikinci ayrılık yıktı beni annecim....

esinerkan

Yeni Üye
Üye
Bu ikinci ayrılık yıktı beni annecim....
oğlum beni becerdi
MERHABA kızlar öncelikle herseferinde herşeyimi sizinle paylaştım ve sizler benim dert ortağım oldunuz. şu son zamanlarda çok zor günler geçirdim doktor kontrolüne gittiğim gün doktor kuşkulu konuştu ve kan tahlillerinin ii olmadığını kadın hormonumun yeteri kadar çalışmadığını sölemişti korkuyla bekledim ve beklediğim anlar geldi meleğim annesini 2. kez vurdu ve terk etti. meğer suyum bitmiş ve meleğim yapışmış rahim duvarına herşey 1 ayda gelişti ve beni yıpratmayı becerdi. Allahımın isteği bu biliyorum ama engel olamıyorum nasıl sabredicem nasıl kendimi düzelticem diyorum kendi kendime inanın çok zor uzun bekleyişten sonra kavuştuM derken yine kaybettim meleğimi ....

apartopar ameliyata aldılar beni dedi doktorum normal doğum yap daha sağlıklı diye tamam dedim ne diyebilirimki başka oturduk doğum masasına suni sancı verdiler kaç defa iğne vuruldum en sonunda bitti dedi doktor inanın tek hiissettiğim evlat acısıydı tek hissim yüreğimdeydi VE DÜŞÜNCEM : MELEĞİM NEDEN GİTTİN ANNENDEN HERŞEYİN HAZIIRDI HALBUKİ ŞİMDİ SANA ALDIĞIM O MİNİK KIYAFETLERİNE BAKARAK NASIL SABREDİCEM BEN İSMİN HAZIRKEN ANNEN VE BABAN HAZIRKEN NEDEN ÇEKİP GİTTİN MELEĞİM... BEN SENİ ALLAHIMA EMANET EDİYORUM BENİ CENNETTE BEKLE MELEĞİMM..." :( :( kaldırdılar beni ama dünyam artık karanlık sanki hiç birdaha anne olamayacakmışım gibi hiisettim biliyorum öle olmmıYAcak Allahım bana yaşatacak sağlıklı bir evlatA kavuşmayı dahada erken biliyorum ama işte herkese göre sölemesi kolay iide şimdi ben napıcam nasıl toparlıcam kendimi NASIL ÜSTESİNDEN GELİCEM bu acının ALLAHIMMMMMM
16. haftada meleğim gitii benden şimdi en az 1 yıl korunmam lazımmış ilaçla horman düzenliliği ve kanamalarım için bu acı 1 yılda bitermi biliyorum nelere sabrdiyoruz Allah taşIyamayacağımız yük vermiyor ama işte dedim ya ÇOK ZOR nasıl taşıyacağız biz bu yükü eşimle .... huzursuzluklar bir yandan acılar bir yandan eşimle sarılıverdik sonunda tek ortakçık o benim çünkü bide aynı duyguları paylaştığımı sandığım sizlersiniz... bu süre zarfinda ne konuşmak istiyorum ne çalışmak istiyorum ne dee burada kalmak istemiyorumm.... bebekten konuşmak istemiyorum hamilelerden bahsetmek istemiyorum meğer ne zormuş 2.kez böle acı yaşamak hep inandım bişey olmaz diye ama napıcam şimdi RABBİM çıkış yolu göster bana
ne eylersen ii eylersin biliyorummm Allahım sen bana Afiyet ver ....
KELİMELERİ KURARKENDE ÇOK FAZLA ZORLANDIM KUSURA BAKMAYIN

inşşş benii anlar ve karşılık verirsiniz kızlarr ... hakkınızı helal edinn benim varsa hakkkım helal olsun arada eserse gelirim yanınızaa HOŞÇAKALINNNN....

Canım ne kadar üzüldüğümü anlatamam.Gerçekten çok üzgünüm.Acın daha taze ve seni nasıl teskin edebilirm onu düşünüyorum.Zira böyle durumlarda insanın gözü kimseyi görmez,kimsenin dediklerini kulağı duymaz.Yalnız şunu unutmaki bizler Allahtan evlat isterken hep hayırlısını istedik.Hamişlerede hayırlı doğumlar diledik.Bizler geleceği göremiyoruz.Allah her şeyi bizden daha iyi bilir biz hayırlısını istediğimizden Allahta bize hayırlısını nasip ediyor.Kim bilir bu şerde bile ne hayır vardır.Rabbim sana ve eşine sevdiklerine sağlık sıhat versin.Dermansız dertler vermesin canım.Gençsin Allahın izniyle inşallah en kısa zmanda anne olucaksın.Ve en azından düşüğünün nedenini biliyorsun.Beni sakın yalnış anlama canım inan bana ben çocuğumun niye olmadığını net olarak bilmiyorum.Bazı doktorlar olur nedensiz kısırlık bazılarıda size anlatım gibi tüp kanal yapışıklık diyor.Ve biliyyosunki benim günüm geçti testte silikte olsa o çizgiyi görmek beni mutlu etti düşük ihtimali bile beni sevindirdi.Çok üzülürek yazıyorum bu kelimeleri..Düşün hayatında bu annelik duygusunu tatmayan bayanları...Senin yaşadığın zor bir durum canından canı kaybettin hisettiğin yavrunu kaybettin.Ya doğurduğunda kucağına aldığında onu kaybetseydin yıkımın büyük olurdu.Allahtan sana sabır diliyorum sana dua edicem..Önce sağlığına sonrada evladına en kısa zamanda inşallah kavuşursun.Gerçekten çok üzüldüm canım Allah hayırlı kapılar açsın canım kardeşim:kiss:

esincim ne dicemi inan bilmiyorum geçmiş acılarım kabardıkça kabardı göz yaşlarıma hakim olamıyorum allahtan sana sabır diliyorum üzülme demicem ben bile 4 sene önce yaşanmış olaylarım hala tazeleniyosa seni düşünemiyorum bile inan melodide biliyosun 5 aylıkken kaybetti yavrusunu acılarınız acılarımız aynı rabbim başaka acılar göstermesin benim oğluşum üç yıl sonra geldi nasıl geçti o seneler bende bilmiyorum rabbim taşıyamıcamız yükü yüklemiyor tatlım amene rasulünü oku rahatlıck birzda olsa ruhun. seni çok seviyorum acını bir an evvel unutmanı rabbimden diliyorum.

allah razı olsun sizden allah sizlerin yüzünüde güldürsün inşş çok zor dediğim gibi ve dediğin gibi herşeyde var bir hayır .. senin düşüncelerine kızmıyorum canım tersine okurken beni sakınleştiriyor ama tek hiisettiğim acı biliyorum geçecek inş çabuk geçer allahım bu sınavdanda başarılı olarak geçmeyi nasip edr inşş..

esincim ne dicemi inan bilmiyorum geçmiş acılarım kabardıkça kabardı göz yaşlarıma hakim olamıyorum allahtan sana sabır diliyorum üzülme demicem ben bile 4 sene önce yaşanmış olaylarım hala tazeleniyosa seni düşünemiyorum bile inan melodide biliyosun 5 aylıkken kaybetti yavrusunu acılarınız acılarımız aynı rabbim başaka acılar göstermesin benim oğluşum üç yıl sonra geldi nasıl geçti o seneler bende bilmiyorum rabbim taşıyamıcamız yükü yüklemiyor tatlım amene rasulünü oku rahatlıck birzda olsa ruhun. seni çok seviyorum acını bir an evvel unutmanı rabbimden diliyorum.

canımmmm allah razı olsun sendende çok zor rabbim sabrını versin bu duyguyu yaşayanlara inan bende bilmiyorum günler nasıl geçecek inan melodi aklımma geldi bu duygularımı yazarken ve sende aynı şekilde sizler yaşadınız anlarsınız beni bende duygularımı yazarken ve hatta hala gözyaşlarıma hakım olamıyorum ağlamakla gelmiyor ama napayım be kardeşim engel olamıyorum açılırım diyorum ama ağladıkçada depresife bağlıyorum inş geçer bu acımm

Esincim sana ne desem boş biliyorum, Allahım bu acıları kimseye yaşatmasın, yaşamayanda anlayamaz zaten... Derdi veren Allahım sabrını verecektir ama esincim bunu tek başına aşamayacak gibi hissediyorsan sakın kendini zorlama ve uzman bir yardım mutlka al derim, o gecelerce yaşadığım kabus dolu günleri ve arkasından da kabus görmemek için uyumamaya çalışarak uykusuz geçen gecelerimi hala unutamıyorum.. çok zor çok ... Allah sabır versin..

allah razı olsun sizden allah sizlerin yüzünüde güldürsün inşş çok zor dediğim gibi ve dediğin gibi herşeyde var bir hayır .. senin düşüncelerine kızmıyorum canım tersine okurken beni sakınleştiriyor ama tek hiisettiğim acı biliyorum geçecek inş çabuk geçer allahım bu sınavdanda başarılı olarak geçmeyi nasip edr inşş..

esincim şuan gözyaşları ile şoktayım.çok ama çok üzüldüm.allah böyle istemiş neyapalım esinim.diyecek laf bulamıyorum.çok gecmıs olsun.üzülme kısmet degılmıs diye düşün belkı de daha da kötü şeyler beklıyordur enı böyle oldu allahın bir bildiği vardır.inan ne desem senı avutamaz ve sakinleştıremez.ağlama takma da dıyemem.allah daha iyi zamanlarda daha saglıklı evlatlar versın.dualarım senınle .gecer geçecek ama yıne de atlatmaya çalış.hayat devam edıyor.

MERHABA kızlar öncelikle herseferinde herşeyimi sizinle paylaştım ve sizler benim dert ortağım oldunuz. şu son zamanlarda çok zor günler geçirdim doktor kontrolüne gittiğim gün doktor kuşkulu konuştu ve kan tahlillerinin ii olmadığını kadın hormonumun yeteri kadar çalışmadığını sölemişti korkuyla bekledim ve beklediğim anlar geldi meleğim annesini 2. kez vurdu ve terk etti. meğer suyum bitmiş ve meleğim yapışmış rahim duvarına herşey 1 ayda gelişti ve beni yıpratmayı becerdi. Allahımın isteği bu biliyorum ama engel olamıyorum nasıl sabredicem nasıl kendimi düzelticem diyorum kendi kendime inanın çok zor uzun bekleyişten sonra kavuştuM derken yine kaybettim meleğimi ....

apartopar ameliyata aldılar beni dedi doktorum normal doğum yap daha sağlıklı diye tamam dedim ne diyebilirimki başka oturduk doğum masasına suni sancı verdiler kaç defa iğne vuruldum en sonunda bitti dedi doktor inanın tek hiissettiğim evlat acısıydı tek hissim yüreğimdeydi VE DÜŞÜNCEM : MELEĞİM NEDEN GİTTİN ANNENDEN HERŞEYİN HAZIIRDI HALBUKİ ŞİMDİ SANA ALDIĞIM O MİNİK KIYAFETLERİNE BAKARAK NASIL SABREDİCEM BEN İSMİN HAZIRKEN ANNEN VE BABAN HAZIRKEN NEDEN ÇEKİP GİTTİN MELEĞİM... BEN SENİ ALLAHIMA EMANET EDİYORUM BENİ CENNETTE BEKLE MELEĞİMM..." :( :( kaldırdılar beni ama dünyam artık karanlık sanki hiç birdaha anne olamayacakmışım gibi hiisettim biliyorum öle olmmıYAcak Allahım bana yaşatacak sağlıklı bir evlatA kavuşmayı dahada erken biliyorum ama işte herkese göre sölemesi kolay iide şimdi ben napıcam nasıl toparlıcam kendimi NASIL ÜSTESİNDEN GELİCEM bu acının ALLAHIMMMMMM
16. haftada meleğim gitii benden şimdi en az 1 yıl korunmam lazımmış ilaçla horman düzenliliği ve kanamalarım için bu acı 1 yılda bitermi biliyorum nelere sabrdiyoruz Allah taşIyamayacağımız yük vermiyor ama işte dedim ya ÇOK ZOR nasıl taşıyacağız biz bu yükü eşimle .... huzursuzluklar bir yandan acılar bir yandan eşimle sarılıverdik sonunda tek ortakçık o benim çünkü bide aynı duyguları paylaştığımı sandığım sizlersiniz... bu süre zarfinda ne konuşmak istiyorum ne çalışmak istiyorum ne dee burada kalmak istemiyorumm.... bebekten konuşmak istemiyorum hamilelerden bahsetmek istemiyorum meğer ne zormuş 2.kez böle acı yaşamak hep inandım bişey olmaz diye ama napıcam şimdi RABBİM çıkış yolu göster bana
ne eylersen ii eylersin biliyorummm Allahım sen bana Afiyet ver ....
KELİMELERİ KURARKENDE ÇOK FAZLA ZORLANDIM KUSURA BAKMAYIN

inşşş benii anlar ve karşılık verirsiniz kızlarr ... hakkınızı helal edinn benim varsa hakkkım helal olsun arada eserse gelirim yanınızaa HOŞÇAKALINNNN....

esincimmm şuan ağlamaktan inan yazıları göremiyorummm çok fazla üzüldümmmm ne zamandır seni merak ediyordum buraya yazmışsın tesadüfen gördümmm allahım bu acıyı kimseye yaşatmasın yani lafın bittiği yerdeyim şuan ne desem boş biliyorummm allah sabır versin cnmm yaşadığın hiç kolay bişi değil bitanemmmm hala inanamıyorum inanmak istemiyorum yazının tarihine bakıyorum belki önceki yaşadığın o kötü düşüktür diyorum ama tarihin şimdiyi gösterdiğini görünce çok kötü oluyorummm :((((( her şerde bi hayır vardır derler ya bu sözü sölemekten başka bişi gelmior elimden canım çoook geçmiş olsun... :((

allah sabır versin esin:(((( yeni düşük yapmış biri olarak acını çok çok iyi anlıyorum yazacak hiç bişey bulamıyorum...abmin bebği oldu onun yanından ayrılamıyorum ama benm de içim çok yanıyo bazen isyan etmek istiyorum ama sonunda allaha sığınıyorum..ne olur diyorum bana ve benm gibi anne olmayı herşeyden daha çok isteyen herkese nasip et bu duyguyu...yeğenimikokluyorum cennet kokuyo evlat kokuyo...ağlıyorum kmseye göstermeden...benm düşük tehlikem tüm gebelklermde olucak gen bozukluğu ve tedavisi yok...gebelk boyunca iğne vurulcam ama bi garantiisi de yok:((( allahım sabır verr....

coooooooooook gecmıs olsun canım allahım sana bu acıyı bırdaha yasatmasın.her serde bır hayır mutlaka vardır bunu sakın unutma.umudunu hıcbır zaman yıtırme.bırtek sen deılsın bunları yasayan ama onemlı olan kandıne mukayet olman ve sabretmen.dılerım rbbımden sana da saglıklı evlatlar nasıp etsın.ınsallah hersey yoluna gırer.kendıne cok ıyı bak canım

Geri