gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Bu ilişkide mi bitti

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü sanatçı Hülya Avşar annesinin vefatından sonra ikinci bir yıkıcı olayla mı karşı karşıya kaldı.......
    EVE DÖNÜŞ!
    HÜLYA AVŞAR’I EŞYALARINI TOPLAMIŞ KENDİ EVİNDEN İÇERİ GİRERKEN GÖRÜNTÜLEDİ...

Bir grup “Kesin ayrıldılar” derken bir diğer grup “Kesinlikle ayrılık yok” diyor. Avşar ve Saran cephesinde ise konuyla ilgili ağızları bıçak açmıyor.

AŞKLARINI KORUMA KARARI ALDILAR

İKİ yıldır Sadettin Saran’ın evinde yaşayan Hülya Avşar, önceki gün eşyalarını toplayıp Sarıyer’deki köşküne taşındı. Annesi Emral Hanım’ın vefatından sonra zor günler geçiren Avşar ile Saran’ın, aşklarını korumak için bir süreliğine evleri ayırmaya karar verdiği iddia ediliyor. Yani Avşar Kızı’nın eve kesin dönüş yapıp yapmadığı hâlâ bir sır...

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bu ilişkide mi bitti
    işte Avşar Kızının ayrılık haberine cevabı......

HÜLYA'YLA SADETTİN AYRILDI MI?

SADETTİN SARAN'LA HÜLYA AVŞAR AŞKININ BİTTİĞİNE DAİR HABERLER HER GEÇEN GÜN ARTIYOR.

Geçtiğimiz hafta önce Sadettin Saran'ın açıklamaları daha sonra Hülya Avşar'ın evine bavullar dolusu eşyayla yalnız gelmesi akıllarda soru işaretleri bırakmıştı. Hülya Avşar iddialara yanıt verdi.

"Ben annemi kaybettim. Bu, her insan gibi benide etkiledi. Ancak annemle ilgili üzüntümden dolayı ne bir insana bağırmaya, ne de kavga etmeye hakkım var. Hakkımda çıkan bu tarz haberlere sadece gülüyorum. Ne insanlara bağırıp çağırıyorum, ne de ilişkimde bir sorun var..." Dedi.

Bu ilişkide mi bitti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bitsin bu haykırış geceleri

Bitsin bu haykırış geceleri

İşte . . . Sensiz geçirdiğim bir gece daha oluyor.İçimde yine hüzün, yine yalnızlığın buruk acısı, yine büyük özlemin içimi kemiriyor bu gecede. İstemiyorum gece olmasını… Korkuyorum sensiz karanlıktan, her geceki gibi yine sensiz hayallerim, yine bu ızdırap, yine bu yüreğimin çığlığı, yine bu derin çığ…. Ne zaman son bulacak bu bekleyiş, ne zaman bitecek bu isyan… Sevmiyorum geceleri…...
  2. Bu Sensizlik Bitsin Diye

Bu Sensizlik Bitsin Diye

Sen gittin içimde sende kalan kırıntılar, bir sabah namazı eşliğinde içimde hiç büyümemiş bir çocuk yanlızlığı, gözlerim suskun, yüreğimde ayazlar, martılar firarda, bu bir veda. Sen gittin karanlığa gömüldüm, yalnızlığa sürüldüm, yüreğimde çatlaklar, yüzümde cam kırıklıkları.. Zamansız uyandım senli düşlerden, rüyalarım karmakarışık.Söylenmemiş sözleri iki dudak arasında sıkıştırıp...
  3. Bittik (mi)

Bittik (mi)

Ayrılık kapımızı çaldı mı yanı.. bitti mi.. bittik mi? senınle yaşadığım 6 ay masal gibiydi ne kadar tartışsakta ayrılsakta benımdın. bu ayrılışımızda artık bız olmaktan çıktık sankı. sankı herşey bitti ayrı ayrı sen ve ben olduk .. biz değiliz artık.. sen hayatına başka yerde ben hayatıma başka yerde devam edıcem.. hayat ne kadar acımasız dimi. Bi zamanlar benım bıtanemdın.. bi zaman sonra...
  4. Klomen bitince ilişki hakkında bilgi istiyorum

Klomen bitince ilişki hakkında bilgi istiyorum

selam melekler ben siteye çoktandır giriyordum.sekiz aylık evliyim.Bu ay dr a gittik.Ultrasonla bakarak polikistik over olduğunu söyledi.Klomen verdi.Üç gün oldu kullanmaya başlayalı bitince gideceğiz.Klomenin bana yan etkisi olmadı.Her zamanki gibiyim.İnşallah alllah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eylesin.Mutlu haberlerimi paylaşırım sizlerle
  5. Korumasız ilişki yaşadım Bu Hamilelik mi?

Korumasız ilişki yaşadım Bu Hamilelik mi?

Kizlar lutfen yardım..10gün önce adet oldum adetim bittikten 4 gün sonra ilişki yaşadım korunmasız ama boşalma olmadı.ilişkiden sonraki gün sarı yapışkan akıntım geldi.1 gün sonrada yumurtalıklarımda agri yasadim. İlişki sırasında kuruluk yaşıyorum..bir sonraki adetime 15gun var. Yumurtlama donemim de degil.hamile olabilirmiyim?

Sayfayı Paylaş