gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Bu Kadar da Görgüsüzlük Olmaz ki!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

madonna haberleri, madonnanın yeni imajı, 2014 madonnanın yeni imajı Kendimi bildim bileli nasıl Türkiye'nin süperstarı Ajda Pekkan gibi dünyanında süper starı Madonna'dır...

Kadın yıllar geçtikçe yaşlanacağına daha çok gençleşiyor. Şarap gibi kadın dedikleri bu olsa gerek:D
    Yaptığı müzikten, kıyafetleri, saç modelleri ve yaşam tarzına kadar Madonna birçok kişinin örnek aldığı bir sanatçı.... Taki son imajını şahsen görene kadar bende öyle düşünüyordum... Görgüsüzlüğün resmen dibini sergileyen Madonna dişlerine 24 adet elmas taktırarak hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Bana göre de hem görgüsüzlük hemde görünüş olarak son derece eleştirelirimi alan Madonna'nın yeni imajı ile ilgili detay habere geçiyorum.
    120820131620105820619_2.jpg
    Pop müziğin yaşayan efsanesi Madonna, yaşına rağmen genç kalan isimler arasında. Özellikle yeni imaja oldukça önem veren Madonna, yaptığı çılgınlıklarla ön plana çıkan isimler arasında. Madonna'nın yeni çılgınlığı ise parıl parıl parlayan elmas dişleri oldu. İngiliz basınından The Daily Mail'in sitesinde yer alan habere göre; 54 yaşındaki dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, Fransa'nın güneyinde düzenlenen Menton Müzik Festivaline kendisinden yaşça küçük olan Brahim Zaibat ile birlikte katıldı. Dişlerine 24 adet elmas taktıran şarkıcı, dişlerinin bu yeni görüntüsüyle görenleri şaşırttı.

Gazeteport

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Hani derler ya, kasabın yağı bol olunca bir yerine çalarmış diye, bu da o hesap :D:D Eee napsın, para şey gibi, huzur yok :D:D Huzuru elmasta bulmuşki taktırıvermiş Madonna da :D:D
    Merak edenler için işte instagramdan paylaştığı fotoları..

madonna2.jpg madonna1.jpg

Bu Kadar da Görgüsüzlük Olmaz ki! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allahim bu kadar sakarlik olmaz

Allahim bu kadar sakarlik olmaz

sakarlık duası sakarlık için dua :bangin: Bundan 5-6 yil önceydi sanirim! Su politika dersleri yokmu (almanyada yasayanlar icin GK) hocamiz iyi biriydi genc tabiki ti´ya almiyoruz ozamanlar! O dersim iyi oldugu icin ne ders calismak ne dersi dinlemek hicbirsey yok bende adamda beni hic sevmiyordu galiba. Ve o gün geldi sözlü bize otudugumuz yerden soru soruyor bende oldum olasa kalemlere...
  2. bu kadarda olmaz yaa

bu kadarda olmaz yaa

iddia middia midesizsiniz o kadar köpek mamasıda yediniz ya helal olsun diyorumm... KÖPEK MAMASI YEDİLER! JENİFER ANİSTON VE OWEN WİLSON BİR TV ŞOVUNDA KÖPEK MAMASI YEMEK ZORUNDA KALDILAR.... Programdaki bir yarışmacı 28 köpeğinden bazılarını şapırtı seslerinden tanıyabileceğine dair iddiaya girdi. Aniston, kadın yarışmacının bu işi başarabileceğine inandığını söylerken Owen, rol...
  3. "Bu kadar da olmaz!" diyeceksiniz

"Bu kadar da olmaz!" diyeceksiniz

Bu kadar da olmaz!" diyeceksiniz... Aşağıda yazanları iyi okuyun... "Bu kadar da olmaz!" diyeceksiniz... "Bu kadar da olmaz!" Aferim... Biraz daha vurgulara dikkat ederek Haydi bakalım tekrar: "Bu kadar da olmaz!"
  4. Öğrenci Evi Halleri (bu kadarda olmaz ki ama) :D

Öğrenci Evi Halleri (bu kadarda olmaz ki ama) :D

Bu kadar olur yaa acaba hakkaten bu kadar oluyor mudur öğrenci evleri :D
  5. Bu Kadarına da Pes.!

Bu Kadarına da Pes.!

Öncelikle okul hayatımla ilgili bir kaç cümle edeyim.Dersleri iyi olan bir öğrenciydim.Fakat öğretmenleri tarafından pek sevilmeyen biriydim çünkü haylazb asi aykırı bir öğrencilik hayatım oldu.. Neyse ben anıma geçeyim:tasu: Sene 2007 nin haziran ayları,Artık dönemin son günleri hiç bir hoca ders yapmıyor,Bizim din kültürü Hocamızın ders anlatası tuttu.Benimde belli vakitten...

Sayfayı Paylaş