gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

"Bu kadar da olmaz!" diyeceksiniz

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Bu kadar da olmaz!" diyeceksiniz... Aşağıda yazanları iyi okuyun... "Bu kadar da olmaz!" diyeceksiniz...

"Bu kadar da olmaz!"

Aferim...

Biraz daha vurgulara dikkat ederek

Haydi bakalım tekrar:

"Bu kadar da olmaz!"

"Bu kadar da olmaz!" diyeceksiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlgİnÇ DİyeceĞİnİz  Şeyler

İlgİnÇ DİyeceĞİnİz Şeyler

Çakmağın kibritten önce buunduğunu Ördeğin vakvaklamasının yankı çıkarmadığını ve bunun nedenini kimsenin bilmediğini Dünyadaki insanların yüzde 50sinin hiç telofonla konuşmadığını Eğer çok şiddetli hapsırırsan kaburgalarının biri kırılacağını Kendi dirseğini yalamanınızın imkansız olduğunu Hapşırmayı engellersen damardaki ve beynindeki kemiklerin kıralacağını ve öleceğini Domuzların vücut...
  2. Daha...seni seviyorum diyeceğim

Daha...seni seviyorum diyeceğim

bekle ...... hemen gitme ne olur.. birazdaha kal yanımda... sözlerim , şiirlerim var sana daha.. hiç duymadığın.. yüreğimin kuytusundan gelen.. türküler söyleyeceğiz daha.. hüzün , hasret ve sevda üstüne... el ele yürüyeceğiz daha... yağmurlu bir günde ıslanarak.. arnavut kaldırımlarında.. yalvarırım gitme hemen.. bekle... daha aşk ı yaşayacağız seninle.. öpüşeceğiz... saçını...
  3. sana ''gitme'' diyecektim..

sana ''gitme'' diyecektim..

sana gitme diyecek kadar aşık Gözlerin kayıyor gözlerimden , sözlerin birer bIçak gibi ; karnIma saplanıyorlar teker teker. sen anlatmaya devam ederken , ben asLında seni dinlemiyorum. kokuların anlatıyor bana gidecegini , simdiden gitmeye başladıLar bile. ellerini bir yukarı, bir aşagı hareket ettirirken bile gözlerin yükselmiyor yerden.sürekli aynı kelimeleri seçiyorum cümlelerinden...
  4. Keşke Küçük Kalsaydı Diyeceksiniz...

Keşke Küçük Kalsaydı Diyeceksiniz...

küçük ibo küçük ibo ne yapıyor onur ne yapıyor onur sedat peker biyografi Onlarının daha okula başlamadan hayranları ve çok paraları oldu. Ama bir çocuğun kaldıramayacağı kadar ağır yükleri vardı. Bir çoğu bu yükün altında ezildi, gelecekleri pek parlak olmadı. Eski çocuk yıldızlardan Parla Şenol'un dediği gibi,yıllarca gözümüzde “çocuk” olarak kabul ettiğimiz yüzü, bir erkeğin ya da kadının...

Sayfayı Paylaş