gebe
  1. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43

bu kadar erken belrti olablr mi

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında geweze tarafından paylaşıldı.

selam malekler..benm son adetm 5 gün geckmeli oldu..en son 31 temmuzda regl oldum..5 gün sürdü adetm..bittikten 7 8 gün sonra göğüslerm hassaslaşmaya başladı.şimdi ağustosun 23 ü..çok fena durumda göğüslerm.damarlar bariz belli.meme ucum koyulaştı etrafında küçük pırcıklar var..dokunamıyorum..eğlp doğrulamıyorum..iki gün önce sağlk ocağına gttm acaba sebebi ne die..doktor muayene etti..ktle falan varmı die bir de gebelk testi istedi kanda..belrti için çok erken değilmi kızlar üstüne de görmedmm...ne olablr sizce ve bu durumla karşılaşan gebeler oldumu aranızda...

2. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    bugun sabah kan verdim..yarın sonuç alıcamm...zaman geçmio sanki..

3. fikrimin ince gülü

fikrimin ince gülü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah hakkında hayırlısı olur geweze.inşallah hamilesindir..

4. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    teşekkür ederm canım...dua et bana:)

bu kadar erken belrti olablr mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Kadar Sevebilir Misiniz

Bu Kadar Sevebilir Misiniz

Bir otobüs durağında karşılaşmışlardı ilk kez.... Biri tıpta okuyordu, öbürü mimarlıkta. O ilk karşılaşmadan sonra, bir kere, bir kere, bir kere daha karşılaşabilmek için, hep aynı saatte, aynı duraktan, aynı otobüse bindiler. Gençtiler, çok genç... Birbirileriyle konuşacak cesareti bulmaları biraz zaman aldı ama sonunda başrdılar. İkisi de her sabah otobüse bindikleri semtte oturmuyorlardı...
  2. bir taş bu kadar güzel olabilir mi ?

bir taş bu kadar güzel olabilir mi ?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ayakkabılar bu kadar pahalı olabilir mi

Ayakkabılar bu kadar pahalı olabilir mi

Manolo Blahnik $14,000 Louis Vuitton $4,500 Chanel $2,875 Ferragamo $2,390 Roger Vivier $2,195 Louis Vuitton $1,380 Gucci $1,250 Bottega Veneta $1,140 Escada $995
  4. Siz hiç bu kadar sevdiniz mi?

Siz hiç bu kadar sevdiniz mi?

Bu Yazıyı Sonuna Kadar Bıkmadan Okuyun Eminimki Ağlıcaksınız AĞlamassanız Bilene Gözleriniz Dolucak Garantisini Veriyorum... > >>> >>BU KADAR SEVEBİLİRMİSİNİZ!!!! > >>>>> > >>>>>>Bir otobüs durağında karşılaşmışlardı ilk kez.... Biri > >>>>> > >>>>>>tıpta okuyordu, öbürü mimarlıkta. O ilk...
  5. Uyumamak İçin Bu Kadar Direnilir mi?

Uyumamak İçin Bu Kadar Direnilir mi?

komik videolar eğlenceli videolar Sevgili melekler, bebek videoları en çok güldüğümüz, eğklendiğimiz videolar. Zaten bu videolar sosyal paylaşım sitelerinde de tıklanma rekorları kırıyor. Şimdi paylaşacağımız videoda da Çinli bebek Leo uyumamakta direniyor. Ama ne direnme :D:D http://www.youtube.com/watch?v=IjYQnxtQ750&feature=player_detailpage

Sayfayı Paylaş