gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Bu kadar kolay olmamalı…

Konu, 'Çöplük' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

‘Gece’ bile fazla bu akşam bana…Öyle siyah, öyle alacalı ki karanlık..Uyumak istiyorum, alabildiğine..Kapatıyorum gözlerimi, sen oluyorsun uykularım..Açıyorum gözlerimi, yalnızlığa kapılıyor düşüncelerim…Anlamsızlığımla eş değer oluyorsun aniden…

Gidişini seyrediyorum, anılarımın arasından…Tozlanmış duyguları temizliyorum, kelime kelime..İçim acıyor, derinden…Gülüşünü anımsıyorum…İçim burkuluyor…

Sensizliğe alıştırırken günlerimi, şimdi ne gerek vardı ki sana ? Düşüncene bile tahammülü yok yüreğimin.. Silebilsem yüzünü, gözlerimden…

Ne acı…Seni hiç unut(a)mamışım ki ben…Eskiyen eşyalarım arasına saklamışım yaşanmışlıkları…Ertelemişim sensizliği bile bile…

Şimdi…Ne şarkılar, ne satırlar dolusu cümleler..Hiçbiri iyi gelmiyor sensizliğime..Belki, çığlıklarımı susturmasam, ağlasam yağmur misali damla damla…Kimbilir, unutulursun belki ozaman…

O an, duygularıma baş kaldırıyorum…Bakıyorum gökyüzüne, bırakıyorum çığlıklarımı yıldızlara doğru…
    Atıyorum seni özleyen her bir parçamı…Yüreğimi arındırıyorum fazlalıklardan…
    Bu kadar kolay olmamalı…İçimdeki ses, seni çağırıyor her darbemde…

Durmuyorum…Parçalıyorum seni…Kanıyor her bir yanım...

Ya ‘o’ susacak, ya ‘ben’ …

alinti

Bu kadar kolay olmamalı… konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu resimler kolay kolay unutulmaz!!!

bu resimler kolay kolay unutulmaz!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. keşke hayat bu kadar kolay olsa!!!

keşke hayat bu kadar kolay olsa!!!

* Sabah jimnastigimizi yapmak için "Çalistir" komutuna tiklamak yetse... * Isten güçten bunaldigimizda ESC'ye basarak herseyden kaçabilsek, biraz rahatladiktan sonra "Herhangi bir tusa basarak" geri dönebilsek... * "EKLE/KALDIR"a girerek görmek istedigimiz herkesi hayatimiza dahil etsek, sevmedigimiz insanlari sonsuza kadar hayatimizdan çikarabilsek... *...
  3. Gel demek bu kadar mı kolay

Gel demek bu kadar mı kolay

gel demek bu kadar mı kolay Gel demek bu kadar mı kolay "Gel" demek bu kadar mı kolay..¿? "Git" demek bu kadar mı kolay..¿? Gün gelir istekler, ihtiraslar insanı boğar... Sen döndün de.. Ben burda mıyım yine? Bıraktığın günkü gibi buldun mu beni yerimde? Duygularda değil, düşüncelerde kaldın sen.. Yarım kalmışlarda, yaşanmamışlarda, acıtanlarda,...
  4. Bu Yiyeceklerle Kolayca İnceleceksiniz!

Bu Yiyeceklerle Kolayca İnceleceksiniz!

zayıflamayı sağlayan gıdalar, incelmeyi sağlayan yiyecekler, zayıflamak için Sevgili melekler, hiç kendimizi kandırmayalım. Mucize diyet diye birşey yoktur. Tek tip beslenerek kilo verebilirsiniz ama ya sağlığınız? İşin mantığı gayet basit, harcadığınızdan daha fazla kalori alırsanız kilo alırsınız. Ancak hemen hayal kırıklığına düşmeyin. Bazı yiyecekler var ki, sizi tok tutmaya ve...

Sayfayı Paylaş