gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

bu kadarda olmaz yaa

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

iddia middia midesizsiniz o kadar köpek mamasıda yediniz ya helal olsun diyorumm...

KÖPEK MAMASI YEDİLER!
    JENİFER ANİSTON VE OWEN WİLSON BİR TV ŞOVUNDA KÖPEK MAMASI YEMEK ZORUNDA KALDILAR....

Programdaki bir yarışmacı 28 köpeğinden bazılarını şapırtı seslerinden tanıyabileceğine dair iddiaya girdi. Aniston, kadın yarışmacının bu işi başarabileceğine inandığını söylerken Owen, rol arkadaşıyla aynı fikirde olmadığını açıkladı. Kadın yarışmacı iddiayı kazanınca Wilson ceza olarak köpek bisküvisi yemek zorunda kaldı.

bu kadarda olmaz yaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu kadar olmaz" dedirten, birbirinden ilginç rekorlar...

Bu kadar olmaz" dedirten, birbirinden ilginç rekorlar...

Çılgın koleksiyoncu ABD'li Frank Artest, 1965 yılında sakız kağıdı koleksiyonu yapmaya karar verdi. 39 yıl içinde 1 milyonu aşkın sakız kağıdı biriktiren Artest, bunların hepsini birbirine ekleyince 2 dalda Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi. Artest, 267 kilo ile "toplam ağırlık" 13 kilometre ile de "uzun" dallarındaki rekorun sahibi oldu. Miami kentinde gerçekleşen bu...
  2. Allahim bu kadar sakarlik olmaz

Allahim bu kadar sakarlik olmaz

sakarlık duası sakarlık için dua :bangin: Bundan 5-6 yil önceydi sanirim! Su politika dersleri yokmu (almanyada yasayanlar icin GK) hocamiz iyi biriydi genc tabiki ti´ya almiyoruz ozamanlar! O dersim iyi oldugu icin ne ders calismak ne dersi dinlemek hicbirsey yok bende adamda beni hic sevmiyordu galiba. Ve o gün geldi sözlü bize otudugumuz yerden soru soruyor bende oldum olasa kalemlere...
  3. "Bu kadar da olmaz!" diyeceksiniz

"Bu kadar da olmaz!" diyeceksiniz

Bu kadar da olmaz!" diyeceksiniz... Aşağıda yazanları iyi okuyun... "Bu kadar da olmaz!" diyeceksiniz... "Bu kadar da olmaz!" Aferim... Biraz daha vurgulara dikkat ederek Haydi bakalım tekrar: "Bu kadar da olmaz!"
  4. Bu kadar tesadüf olmaz dedirten tesadüf :)

Bu kadar tesadüf olmaz dedirten tesadüf :)

Bunu haberlerde görünce sizlerle kesinlikle paylaşmalıyım dedim :D Hayatımızda bazen tesadüfler olur ve ağzımız açık bir şekilde izleriz olanları.Ama bu tesadüf bu kadar da olmaz dedirten cinsten:D:D Hadi okuyalım haberimizi :D Matt Rigby ve Lowry Dairsley çiftinin üç çocukları da farklı tarihlerde doğmalarına rağmen tam olarak aynı saatte dünyaya geldi. İngiltere’de yaşayan çiftin kızları...
  5. Bu Kadar da Görgüsüzlük Olmaz ki!

Bu Kadar da Görgüsüzlük Olmaz ki!

madonna haberleri, madonnanın yeni imajı, 2014 madonnanın yeni imajı Kendimi bildim bileli nasıl Türkiye'nin süperstarı Ajda Pekkan gibi dünyanında süper starı Madonna'dır... Kadın yıllar geçtikçe yaşlanacağına daha çok gençleşiyor. Şarap gibi kadın dedikleri bu olsa gerek:D Yaptığı müzikten, kıyafetleri, saç modelleri ve yaşam tarzına kadar Madonna birçok kişinin örnek aldığı bir...

Sayfayı Paylaş