Bu Kadarına da Pes.!

• Konbuyu başlatan يeKe®îм
  • Başlangıç tarihi
ي

يeKe®îм

Forum Okuru
Bu Kadarına da Pes.!
6059699-a8.jpg

Öncelikle okul hayatımla ilgili bir kaç cümle edeyim.Dersleri iyi olan bir öğrenciydim.Fakat öğretmenleri tarafından pek sevilmeyen biriydim çünkü haylazb asi aykırı bir öğrencilik hayatım oldu..

Neyse ben anıma geçeyim:tasu:

Sene 2007 nin haziran ayları,Artık dönemin son günleri hiç bir hoca ders yapmıyor,Bizim din kültürü Hocamızın ders anlatası tuttu.Benimde belli vakitten sonra canım sıkıldı taktım kulaklığımı kulağıma açtım sesini şarkının koydum kafamı sıraya müzik dinliyorum.

Aradan 20 dk geçmiştir.Döndüm şöle hocaya hala ders anlatıyor.Bende yanımdaki kıza dedim ki''BU SALAK HALA NE ANLATIYOR''..

Tabi kulaklığı unuttum müzik açık haliyle bağırarak dediğimin farkına varamadım.Arkadaş dürttü şöle bir baktım tüm sınıf bana bakıyor.Ee tabi hocamızda:kiamam:
Durdu baktı yüzüme hoca ve,

Terbiyesiz dedi.Ve arkasından birşeyler daha:dancing:

Tabiki ben yerin dibine girdim.:zonked: Bende artık kulaklık fobisi var,bu olaydan sonra takıyorum konuşacağım zaman çıkarıyorum:hhh::hhh:

Dimii..

Kız öğrenciyim diye birşey yapmadı heralde yada cazgırlığımı bildiği için söylendi geçti hahaha

Dimii..

Kız öğrenciyim diye birşey yapmadı heralde yada cazgırlığımı bildiği için söylendi geçti hahaha

Geri